• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Budovy s několikaminutovým vylepšením

profik

Kolemjdoucí
Mám už veliké město, které funguje spíše tak, že se dlouho schraňují suroviny a potom se vylepší budova, mezitím se "dělníci" nudí. Trochu se mi zastesklo po začátcích, kdy se budovy vylepšovaly raz dva. Měl bych proto návrh: Co takhle vymyslet budovu, které by každé vylepšení trvalo zhruba 10-15 min, ale zato by jich byla velká potřeba (třeba 100 vylepšení) a když by byla vylepšena do maxima, za odměnu by dotyčný třeba získal na výběr jeden z několika nových portrétů?
Dovedu si představit krásné velké město jako dosud a v něm takovéto 3 budovy, které vždy když začnu Elvenar, tak je dám vylepšovat a než to všechno naklikám jako obvykle, tak se mi stihnou vylepšit a já z toho budu mít radost :)
 

profik

Kolemjdoucí
Jen pro doplnění - jakmile bych si vybral za odměnu portrét, ta budova by zmizela a mohu začít znovu o další cenu...
 

profik

Kolemjdoucí
Jde o to, aby mi něco za doby mé přítomnosti (10-15 min) stačilo vyrůst. Třeba to může být strom, nebo rostlina, každé vylepšení jeden list na stonku, nebo tak.
 

buldrex

Kolemjdoucí
Úžasný nápad zrovna ta rostlina je perfektní třeba 100 levelů a každý level malá odměna a za stý level portréty a pak nová rostlina odzačátku
 

Mescal

Znalec fóra
Čím dál tím víc mi to připomíná Sezónu snů... sice tam není budova, ale princip stejný, každý den 4 jednoduché úkoly a za ty je drobná odměna.
 
Nahoru