• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Budovy produkující manu v kapitole 9 produkují zboží 3. typu nezvýšené výroby

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2870
  • Vytvořeno

DeletedUser2870

Guest
Jsem v Lesních Elfech, tedy v kapitole 9 a magické pily produkují zboží 3. typu nezvýšené výroby, ale dle popisu verze 1.45 by již měly produkovat manu. Čekal jsem až na postavení lesní mýtiny, jestli to není vázáno na výstavbu portálu, ale stále jedou jen elixíry :(
 

Santerr

Veterán
Nevím, proč to zakládáš znovu, ale pokud jsi tu budovu získal ještě v době orků a goblinů, tak ti nikdy manu dávat nebude, její výroba se nemění automaticky...
 

DeletedUser2870

Guest
Nevím, proč to zakládáš znovu, ale pokud jsi tu budovu získal ještě v době orků a goblinů, tak ti nikdy manu dávat nebude, její výroba se nemění automaticky...
No, to jsem si taky myslel do doby, než došlo k této změně a mně z výroby zásob došlo ke změně na elixíry. Netušil jsem, že autoři hry to takto podělají. Místo zásob mám něco co nechci a na manu se s tím nedopracuji, takže super a můžu to jít zbourat. :mad:
 

Santerr

Veterán
No, abych byla upřímná, tuhle změnu taky nechápu, proč to nenechali tak, jak to bylo... Nejspíš zase měli pocit, že získáváme moc zásob nebo co. Díky bohu za to, že jsem už u půlčíků. ;)
 
Nahoru