• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Budovy na Orky

zralok73

Pokročilý žák
Zdravím, dlouho jsem tu nebyl, asi jsem nic nepotřeboval... Ale teď bych radu uvítal. Jedu konstrukti a docházejí mi orci které budovy jsou na jejich výrobu nejlepší? Množírny mám 4 a vylepšené.
 

Prealiena

Velmistr písma
Pak už jenom vycraftit hnízda orků.
Eventovek na orky je málo a mívají nízkou výnosnost na políčko. Poslední, co stála za to, byla loď orků v loňském eventu vzdušných obchodníků, ta se účinností přiblížila hnízdům.
 

aikomi

Mistr slova
Pokud ve cvičišti cvičíš Orka stratéga a Orka bojovníka, tak ty vyžadují k výrobě právě orky.Možná by to chtělo postavit ještě nějaké zbrojnice.
 

luterina

Veterán
Mám 4 zbrojnice a další jsem kvůli orkům nestavěla, zabírají velký prostor a berou populaci, proto jsem si, jak píše výše Prealina, postavila hnízda orků vyrobená v Akademii v řemeslné výrobě, která místa zaberou mnohem méně a populaci žádnou neberou.
 

Hexik

Znalec fóra
ja bych to take videla na hnizda nebo nejakou jinou eventovku - velka vyhoda je to ze ti je vyrabi zadarmo a nastroje muzes vyuzivat jinak

zrovna na bete bezi novy event trebas tam i nejaka budova pak bude ale na to asi nebudes chtit cekat
 
Nahoru