• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Budovy akce "Černý pátek"

Boobika

Pokročilý žák
tak pod cernym patkem bych si predstavil treba "Ohniveho fenixe" :D to uz by byla motivace k utraceni. tohle je jen "minimalni sleva" nebo vyprodej nepotrebneho zbozi :)
 

Hexik

Znalec fóra
ja si koupila planky protoze aspon trochu usetrim, trebas nejaky set nebo tak bych koupila ale tak za dia predstava ze koupim nejaky budovy za 2000 kc .... no bejt tam ten ohnivak jeste privru oci pac ten se vyplati, jenze toho nam uz nedaji navic .. jsou lide co jich maji vic nez jednoho a diky nim inno vi ze nam ostatnim uz to nedopreje
 

Waso

Učedník
No a mezitím mi (nám) systém nabídl i budovy nejen za diamanty, ale přímo za peníze.
Nic proti mikrotransakcím, ale není dva a půl tisíce už moc?
Nebo je v nabídce něco, bez čeho se ve hře neobejdu?
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Jediné, co jsem si po delším zvažování pořídil, jsou tři chatrče na manu (4050, resp. 3240 many na pole), což je zatím v mých stavbách TOP na manu/pole.
Myslím, že mi za to těch 1350 mantů stálo.
Tím ale netvrdím, že by to byl bůhví nějaký skvělý obchodní počin, ale celkem 4 chatrče mi nyní za den vyplivnou 64 400 many na jenom 16 obsazených polích.
Proto si myslím, že je to koneckonců dobrá věc.
 

Danber7777

Pokročilý žák
Bo já nakonec koupil 3plánky které jsem okamžitě použil a dneska utratil 4 z turnaje Jo plánky ty se u mne prostě neohřejou a potřeba jsou pořád
 

Ezran SVK

Učedník
píšem trochu pozde ale : všetky budovy boli porovnateľné s budovami z eventov a keby ste ich aj porovnali s inými tak v prvej 5-ke by neboli, možno budova na manu, tá na semiačka mala porovnatelnu vyrobu ako obchodnik z akademie, akurat len, že mala 2x3 rozmer, nakúpil som 6 plánikov tých je málo vždy :)
 
Nahoru