• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Město Budova stavitelů [předáno]

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1198
  • Vytvořeno

DeletedUser1198

Guest
Velmi bych uvítal, aby hráč, který chce aby mu byli motivováni stavitelé měl možnost jakýmkoli nepřehlédnutelným způsobem zvýraznit svou budovu stavitelů, neboť je velmi často velmi obtížné tyto budovy najít a to i proto, že naše města jsou neustále přestavována, ale také proto, že se budovy stavitelů velmi snadno ztrácejí za vyššími stavbami.
V podstatě není důležité, zda bude budova blikat, či nad ní bude vidět výrazná značka, ale bylo by to velmi příjemné zkrácení času pro motivace. Situace by se dala vyřešit i trvale - kdyby budova stavitelů byla tak výrazná, aby ji nebylo možné přehlédnout.
Netuším, jak by tuto úpravu přijali ostatní hráči, ale v našem společenství se tento nápad docela líbí.
 

Lovec Krys

Legenda
Přesně tak. Chce to systém podobný mobilní aplikaci.
Do doby, než tomu tak bude doporučuji nainstalovat některý ze simulátorů a prostě to klikat přes něj.
 

DeletedUser5436

Guest
Jo a taky diky apce na mobilech naklikas spousty blbosti takze misto pomoci hrace spise jen nastves takze ja bych tuhle hru na mobilu zrusil :D
 

Angedev

Velmistr písma
Nevím, proč bys měl naklikat blbosti. Název města vidět je, takže požadavky hráče víš, a kulturní budovu ti to nabídne tu nejvýhodnější. Jediný nedostatek je, že výběr kulturní budovy nebere v potaz kouzla, ale pokud je máš rozdána správně na budovách s nejvyšší kulturou, aby z nich byl největší užitek, pak odpadá i tento problém.
 

aikomi

Mistr slova
Presne tak, na aplikaci je vidět přesně kdo co chce a je to i jednodussi v tom, ze nemusis hledat stavitele, kdyz ho nekdo vyžaduje za mne super aplikace a spokojenost nejvyssi, i kdyz se mi to pri sousedske(ne spolecenstvi) vypomoci samo vypne, ze se musim nekolikrat prihlasovat,asi nejaka chyba :)
 

DeletedUser1198

Guest
Bylo by dobré vzít na vědomí, že hodně lidí z mobilu nehraje (důvody jsou nepodstatné), takže nějaká ta úprava motivací stavitele pro PC verzi by jistě byla přínosem.
 

DeletedUser5436

Guest
Proc tedy kdyz mam na meste napsane hnizdo , pruchod a venarovo centrum mi hraci stale motivuji budovy za 290 (kodex nadvori zhave jezirko a pod.)? Kdyz se jich na to ptam tak odpoved zni ja to hraji na mobilu a tam je jenom K+S+P a nevidim na kterou budovu to davam. okouzlene mam na nekolik dni dopredu vzdy ty tri budovy jsou serazeny v jedne lajne s nasledujicimi viry takze podle vas by melo vzdy padnout na urodnou pudu ale dle vysledku to tak neni. sleduji to peclive nekolik dni a jedine kdy mam ty budovy co potrebuji jsou od hracu z PC
 

Angedev

Velmistr písma
Jak jsem psala, aplikace nebere kouzla v potaz. Vybere vždy budovy s nejvyšší základní kulturou. A pokud chceš mít z kouzla maximální užitek, měl bys ho mít na budově s nejvyšší kulturou, tím pádem by ti pak i motivace padaly na okouzlené budovy.
 

DeletedUser5436

Guest
Ale to je jedno ty tri budovy i viry sou nejsilnejsi at sou okouzleny nebo ne takze PROC na 290 116 a pod... Ty nejslabsi budovy vcera po napsani prispevku opet hrac 1 budova nadvori uctivacu 350 vez ohne 158 a do 14:54 ostatni budovy jako Pruchod 570, Venarovo 510 i zahadny vir 440 stale volne okuouzlene i neokouzlene takze kdyby se to treba nevztahovalo na eventove budovy nebo okouzlene, coz nikde neni popsano, tak proc ani ty zahadne viry ktere jsou normalne koupene pres kulturni budovy. JEDINE VYSVETLENI bud ERROR nebo blbe prezentovana PRAVIDLA HRY
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@BarrBarrCZ : je tu více faktorů. jsi si 100% jistý, že ti každý z těch lidí dal motivaci přes telefon a že zmiňované budovy byly opravdu v danou chvíli volné? (třeba si měl ty nejsilnější budovy už opackované, a mezi motivací a tvou kontrolou už packa vypršela).

co se týče chatrče, tak je nepsané pravdilo, že se má dávat buď hnedka vedle hlavního sídla nebo do některého z rohů mapy.

a co se názvu města týče, dycky se najdou lidi, kteří ho ignorují. také mám v názvu stavitel + kultura a stejně mi někteří dávají pořád mince. pokud je to v rámci společenství, opakovaně (tedy hráč se jenom výjimečně neuklikl), napíšu do chatu a problém je vyřešen. pokud je to soused, tak mu prostě motivaci nevracím. nic víc s tím bohužel nenaděláš.

a vždycky můžeš ty slabší kulturní budovy smazat a nahradit za silnější. a nepořizovat si budovy mix kultura + něco, co dává te kultury málo (i když to vždycky není tak jednoduché)
 

DeletedUser5436

Guest
@CorwinOfAmber jj dotazal jsem se hrace ktery tak ucinil a omlouval se mi stylem ze to hraje z mobilu a ze nevidi kam dava motivaci to bohuzel nemohu posoudit nebot mobil nemam zda mluvil pravdu a motivoval z PC a jen se na mobil vymlouval to tez 100% nepotvrdim

chatrc mam vedle hlavniho sidla ale v tom souvislost nevidim

ano souhlasim vzdicky se najdou lide (nekteri to mozna delaji i umyslne s potesenim)

jo to neni tak jednoduche obzvlaste kdyz je to cast komplexu :)
 
Nahoru