• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Neaktuální budova kultúry

DeletedUser34

Guest
Zdravím mám taký nápad

Už dlhší čas som rozmýšľal nad tým že prečo by nemohli byť budovy za diamanty teda kultúrne budovy predávané aj hráčom čo si diamanty nemôžu dovoliť kúpiť

A to 2 spôsoby

1. Buď ich predať za vysokú cenu mincí kladív a surovín ale že naozaj vysokú a vtom by bola možnosť zakúpiť takýmto spôsobom len jeden krát danú budovu daného typu príklad 1x svatine Elnara, 1x prameň plujicich ostrovu a, t , d,

2. 2. Alebo možnosť získať danú budovu v úlohe ale že naozaj ťaškej úlohe trebárs

Virobyt niekoľko predmetov v manufaktúre trvajúce 2 dni

Prečo to píšem tie budovy sú také krásne bolo by škoda keby neskrášľovali viacero mestečiek aj keby boli len po jednom jedinom kuse z daného typu budovy a je tu hrozne veľa ľudí čo si nemôžu dovoliť nakupovať virtuálnu menu či by sa niečo také nemohlo urobiť ?
 

DeletedUser254

Guest
Není to špatný nápad, ale Já bych spíše uvítal, kdyby jich nejmíň 20 přidaly. Je jich sice jakoby dost, ale přece jen té kultury je potřeba dost.
Ale jinak jsem klidně pro. A klidně bych přidal i na náročnosti, kdy by bylo potřeba splnit úkolů několik a třeba by trvaly týden.
Čas tady nehraje moc roli.
 

DeletedUser34

Guest
presne inak ono by to mohlo byt tie prvé prístupné až hráč vyskúma nasledujúcu kultúrnu budovu za diamanty teda prvú by mohol zakúpiť alebo by ju dostal až keď vyskúma vyššiu budovu za diamanty
 

DeletedUser254

Guest
Tady jsou v první řadě špatně řešené úkoly. Hraju jednu hru, kde musím splnit úkol který je vícestupňový a který mě po splnění pustí do jakoby druhého kola toho samého úkolu, kde musím vyřešit dalších asi 5 kroků, které vedou k hlavnímu úkolu za který dostanu odměnu. Samozřejmě odpovídající dané náročnosti.

Tady je to děláno tak že máte jeden úkol který na nic nenavazuje ( možná trochu ano, ale je to spíše proto že systém počítá z tím že postupujete ve hře )

Takže by to chtělo hlavně zlepšit celý systém úkolů a udělat něco jako knihu úkolů ze které bych si mohl vybírat co chci splnit.
Pak bych mohl mít asi milion nápadů na oživení úkolového systému :)
 

DeletedUser34

Guest
len tu asi sadili na jednoduchosť a relatívnu nenáročnosť a hlavne na to aby hráči nakupovali čo najviac diamantov
ako fakt čo sa rozlohy mesta týka tam bez nákupov diamantov neni možné obsadiť celí priestor mesta
ale toto vlákno som dal aby boli mestá pestrejšie aspoň nákupom budov kultúry ktoré teraz sa dajú kúpiť len za diamanty
aby sa dali získať aj iným spôsobom nie len čisto za diamanty po prípade by mohli za každú dosiahnutú dobu dať diamanty ako odmenu na kupu 1 kultúrnej budovy
 
Nahoru