• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Brána do minulosti

Schoenfeld

Znalec fóra
Příliš to připomíná banditu z herny.
Nijak mě to nezaujalo. Nic k přemýšlení. Prostě točit, točit, točit. Až se něco vytočí.
Za 600 bodů 4 továrny. Nic moc, ale stačák.
Set mne hluboce nezajímá, takže to dohraju tak nějak z povinnosti. Alespoň bude něco k rozebírání.
 

Ludi

Veterán
Jediný, co se mi v eventu líbí, je tapeta. Sice se tu někteří vyjadřovali, že jim trpaslice připadá odpudivá, ale mě přijdou oba trpajzlíci skvělí. Kdysi mi babička vyprávěla o jedné tetě, co prý byla obecní krasavice, sedávala na peci, kouřila fajfku a plivala na zem ... :D Prostě nechápete pravou krásu :p.
 

GorGlin

Veterán
je te hra nějaká cinklá
ted jsem se dočetl
"Vyměnil jsem 2 panoše a 6strannou kostku za 4 vítězné kameny"
(fousatý kecal úkol 41)
panoš je squire?
Já setkání s Fafnirem neplánuji, ale nevím jak u vás, nicméně u mě se takové nabídky nevyskytují
 

GorGlin

Veterán
Když si dáš u iDavis všechyn budky srovnat podle kultury na pole, hned ti to vyskočí

Memorial of the Savior​

Je to dramaticky nejlepčí kupturní budka ever

@Marian24
Brána je 30+ v pořadí, takže nič moč
bodovy s lepší kulturou dělám v řemeslné
řešili jsme set

Promin, ale myslím, že se mýlíš
 
Naposledy upraveno:

Marian24

Znalec fóra

Jo Memorial of the Savior maš pravdu , ale ta Wariors Gate je take dobra .
 
Naposledy upraveno:

voyager-1

Velmistr písma
@Marian24 tak špatná není ale třeba modrý i zamrzlý otec pralesa dají na pole víc a našly by se další. Ale je fakt že proužek o 4 polích se líp umisťuje
 

Marian24

Znalec fóra

Memorial of the Savior je proste TOP v kulture na tu budovu nema žadna tu si chcel vedieť. 2x1 6100 kultury v poslednej kapitole.​

Warriors Gate 1x4 10 100 kultury v poslednej kapitole take pecka si myslim.​

 

GorGlin

Veterán
Memorial of the Savior
je to součást setu, takže asi nikde
Ale dokud tu nebude znova velká aukce, je to jen paběrkování
 

voyager-1

Velmistr písma
a kterého setu? Mě ta kultura stejně už tak moc nezajímá, svatostánek a ruiny to jistí a ostatní je navíc. A jestli má nějaká budova 20 kultury na pole víc nebo min mě už tak tolik netrápí. A nacpat do města aukci, to spíš pár lávových kodexů nebo směrníků.

Edit, jo už jsem si set našel, no stavět ho kvůli tomu asi nebudu :)
 

Silversnake

Mistr slova
Mizérie, fakt mizérie....ztráta času.... včera jsem rozpustil 640 nahraných žetonů a ani jedna denní odměna.... skládal jsem to jako blbec....
 

ElfNostradamus

Veterán
GG - jen pokud ji dáš někam na volné prostranství nebo do kontrastu s jinak barevnou budovou - jinak vizuelně zapadne ve ,,skrumáži,, města :) ...tak jako jiné pidi budovy...
 

Mescal

Znalec fóra
... co mi je platné, že mohu nezajímavou nabídku smazat, když se mi po 30. minutách objeví znovu a znovu. :-(
 
Nahoru