• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Brána do minulosti

Picisek

Učedník
Tohle " vylepšení " eventu je pro mě naprosto nevyhovující , než se dostanu k denní odměně trvá to věčnost , pokud ji teda vůbec dostanu .
 

Ladonka

Učedník
Je to jen zdlouhavá klikačka. S jakoukoli strategií nemá nic společného. Eventy s touto herní mechanikou do budoucna asi vypustím.
 

Showstall

Pokročilý žák
Za mě změna, neříkám záměrně kterým směrem, ale já si to docela užil. Nicméně, truhly jsou truhly. :)
Něco málo napadalo, set asi celý nedám, ale stejně ho nehodlám stavět.
Setové budovy mi nějak nepřirostly, radši počkám na nového medvěda, nebo fénixe.
 

Boobika

Pokročilý žák
Vetsinou jsem na nebo za hranici zlate.. tady budu rad kdyz se udrzim v bronzu. To jak strasne nepohodlne neprehledne se identifikuje uroven kamenu mi event proste totalne vzalo motivaci jakkoliv zkouset v tom hledat neco vic.
 

Danber7777

Pokročilý žák
za celý event jsem 3-4 dny nehrál Přesto se zatím držím 7-10 ušlích polí nad zlatou Doufám,že ten zbytek už nějak dotáhnu na zlaté příčce Dneska je odměna 10vb do výzkumu tak uvidíme kolik zbylo šetřílků
 

Mescal

Znalec fóra
Z hlediska lig je tento event pro mě osobně značný neúspěch - aktuálně 225 bodů (aktuálně +200 = bronzová a +256 = stříbrná).
Jak jsem psal již výše, vůbec nevidím, jak udělat nějakou strategii. Celá ta hra je hrozně ovlivněná náhodou, jak co komu padne z pohárů. Osobně mi to přijde jako promakanější verze toho pexesa, co se někdy vyskytuje v eventech.
 
Mě se kupodivu daří o něco víc, než u truhel, ale tajemný les to není. V něm pokaždé útočím na zlato. Tady prostředek stříbra. Truhly spíš bronz
 

Ludi

Veterán
V eventu jsem těsně pod Zlatou, což mi nijak nevadí. Hratelné to je, ale že by mě kdovíjak nadchlo, tak to ne.
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
Tento způsob eventu mi přijde poněkud neštastný.
Ve dvou městech jsem udělal všechny úkoly a herní plochou prohnal mrtě brambůrků.
Ale hra se nepobláznila jako na betě, na betě jsem nahrál přesně 260 sklíček ikdyž to zcela odporovalo tomu co jsem na základě dosavadního průběhu očekával.
V jednom jsem svědomitě sbíral a měl nakrmeného ptáka a k celému setu mi chybělo málo.
V druhém jsem brambůrky zas tak svědomitě nesbíral, přiznávám, a eventového ptáka tam nemám, ale že jsem neposbírat ani sochu trpaslíka mi přišlo vážně kruté.
Nelze popřít, že oběma městům event prospěl, VBčka, instanty, určitě je v další hře využiji.
Ale pevně doufám, že se v budoucnu se tato mechynika bude používat jen u eventů s hlavný výhrou, která se mi nehodí, protože systém odehraj a já ti možná něco dám mi nevyhovuje.
Stačílo na konci eventu kliknout na čudlík, Inno by podle nějakého výpočtu přidělilo zisk a všichni bychom se rozešli.
Přesně tak jsem si připadal, jen s tím rozdílem, že jsem musel kliknout ... nepočítal jsem to.
 

Danber7777

Pokročilý žák
Opravdu to bylo hodně o náhodě Já pár dní nehrál a přestože jsem se nesnažil mne nakonec čekalo 333bodů což stačilo na první místo Šel jsem primárně v tomto eventu po vojsku a maně Štěstí se na mne usmívalo hodně často:)
 

Prealiena

Velmistr písma
Event fajn, jelikož je tu úplně nový herní princip, tak je vždy nejdůležitější rozhodnout se pro nějakou strategii. Z přepočítávání výhodnosti nabídek by se člověk zbláznil. Tak jsem si na beta fóru přečetla doporučení soustředit se na procenta získání hracích karet a nebát se nevhodné nabídky okamžitě odmítat. No a hned se to lépe hraje, když člověk ví, co dělá.:)

Malé napomenutí: Při míchání sady, tak aby bylo všechno na max a padlo to do vymezeného prostoru, jsem musela Chrám slunce a měsíce přesunout naspod, takže mi teď zaclání celou sadu. Tohle designéři nedomysleli.
 

Radvanus

Znalec fóra
Bral jsem výhradně nabídky s kombinací mana, semínka, unurium a skončil jsem na 337.
V tomhle to byl můj nejlepší event, takhle vysoko jsem se v žádném jiném nedostal.
 

Hexik

Znalec fóra
no ja z tohoto eventu nebyla moc nadsena na bete jsem to klikala jak mi to prislo pod ruku z ddolniho raddku a samozrejme me schazel posledni kousek
tady jsem to ze 3 mest hrala na jednom ukoly nejake sbirani popelak a vyslo me na cely set a o chlup jsem se udrzela na stribre
takze netusim jestli jsem to delala dobre a nebo jen dobra nahodicka no pristi vent vypada ve vetsi pohodce
 
Nahoru