• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Brána do minulosti

GorGlin

Veterán
Eventu jsem se zúčastnil už na betě a rád si ho zopáknu.
Nová herní mechanika mě absolutně neoslovila, ale nahrát si nějaká VB nebo užitečnou budovu městu pomůže.
Na betě mi set už stojí, zrovna jsem vlezl do hobitů a set dělá semeno, pak elementál a set mi pomůže s příchodem živoucího.
na live serveru jsem na konci výzkumu a vůbec mě nezajímá.
Mrzí mě to, protože graficky to je zdařilé dílko a mám rád všechno trpasličí, tedy ta trpaslice s licousy je absolutně mimo můj vkus, ale ta na setu naštětí není.
 

Waso

Učedník
Podle toho videa..... Když si nenasadím tu divnout helmu, tak se nemohu eventu zúčastnit? :eek:
 

Ludi

Veterán
Event jsem na betě odehrála, set tam mám celý. Set je přínosem spíš pro města v nižších kapitolách. Nová mechanika eventu se mi nelíbí.
Na live budu hrát event odpočinkovým tempem, set je pro město na konci výzkumu nevýhodný, takže ho stavět nebudu.
 
Naposledy upraveno:

ElfNostradamus

Veterán
...osobně mne eventový set nezaujal poměr přínos/ místo hovoří proti němu v mém případě, přesto se zúčastním, kdy si pak vyberu něco z denních odměn.
 

Lovec Krys

Legenda
Já se zúčastním jen kvůli bohyni a VBčkům. Set si nechám v inventáři (ať už celý, nebo neúplný). A pak si ještě srovnám výsledek, kterého jsem dosáhl na betě s tím, který dosáhnu na cz (se stejnou/podobnou strategií a tím si možná více upřesním, jak moc závisí výsledek na náhodě).
 

pavelb

Učedník
@Lovec Krys - kvůli bohyni ???? To nemůžeš myslet vážně :) . V tomto eventu není žádná lepší budova - set je 7x6 a naprosto k ničemu v jakékoliv kapitole a klikat jako blázen v té eventové mezihře - no ani náhodou. Za mě změna = velké mínus a hrát to nebudu :mad:
 

Lovec Krys

Legenda
Na cz2 je bohyně jediný důvod, proč plním úkoly události.
Na cz1 bych jel kvůli VB i bez bohyně.
Ano, bohyně sama o sobě je slabá budova, nicméně pár diamantů z ní je a události teď míváme poměrně často, takže když je vyndám z inventáře spolu s džiny, tak nikdy není sama.
Někdo by mohl namítnout, že jsou jiné, lepší zdroje diamantů, nicméně ty diamanty z bohyní jsou navíc k těm ostatním. Někomu to nemusí stát za tu námahu, mi to za ni stojí.

Nejlepším zdrojem diamantů je samozřejmě vlastní peněženka, kdo může použít tento zdroj (zejména ve velkém), ostatní zdroje dia nepotřebuje.

ps: Jak tak koukám, tak upravili vedlejší odměny z truhel. Na betě byla u mimořádného požadavku semena/unurium namísto požehnání na mince/kladiva, která tam jsou nyní (ještě teď mám na betě přes 10 milionů unuria, částečně za to samozřejmě může snížený rozpad unuria (5,8%)).
 

iDavis

Legenda
@Lovec Krys mne sa zatiaľ zdajú byť ponuky rovnaké, aké boli na bete. Na začiatku má ale hráč pár (cca do 5) tzv. tutoriálových ponúk, ktoré sa mierne odlišujú od tých, ktoré sa v kolekcii opakujú následne.
 

prchlik

Znalec fóra
Nevím, jak to inno nastavilo, ale nyní je to již třetí event, kdy ani v sedm hodin večer není nic ke sběru. Máte to taky tak? Se mi zdá, že se snaží šetřit na každém prdu.

PS. Půl deváté a stále nic. Navíc nejsem u nás ve společenství jediný, komu se neukazuji žetony ke sběru.

PS2. Tak lehce po půl deváté se objevily první tři žetony. Tak tomu říkám začátek akce v 11:00 .
 
Naposledy upraveno:

AdVen

Učedník
tento způsob eventu je velmi, velmi nešťastný! a překombinovaný
postřeh ze 2 měst na cz1 - jedno město 5 level / quest 12 / 33 drahokamů = potřebné kameny pro výrobu padají a druhé město 8 level / quest 22 / 38 drahokamů = potřebné kameny pro výrobu nepadají a poskládat požadavek +3 nebo +4 stojí neuvěřitelné množství žetonů :mad:
 

Přílohy

  • 5.png
    5.png
    475,3 KB · Zobrazení: 54
  • 8.png
    8.png
    546,2 KB · Zobrazení: 59

prchlik

Znalec fóra
já sbírám od začátku
tak to máš asi štěstí, protože na druhém světě to je A mi žetony začaly padat až ve 23:00. to v minulosti nikdy nebylo.

tak se koukám na mechanismus nové minihry. ten kdo to namyslel, musel mít vyhulený aspoň 4 jointy. twl to abych počítal a počítal. aktuální nabídka od trpaslíků na jeden drahokam je 3x předmět na páté úrovni ale světe div se také 3x předmět na třetí úrovni.
to jako vážně?
a o chvilku později mám nabídku na 3 drahokamy za 2xpředmět na páté úrovni..

už asi chápu princip.........autor je dealer a trpaslíci to hulí.
 
Naposledy upraveno:

da040926

Pozorovatel
Osobně s mechanismem eventu nemám problém, zdá se mi, že po troše zamyšlení nad tím, co budu chtít za odměny (set? denní? průběžné?), není zas tak těžké se k nim dostat.

Možnost odmítat nabídky, které s mi nelíbí, považuju za velké plus. Co by bylo opravdu fajn, kdyby tam umožnili používat urychlovátka na tu čekačku.

Náhodné generování herních předmětů se ve větším počtu zprůměruje a dá se s nima potom efektivně dál pracovat. Samozřejmě pár lidí bude mít větší smůlu a stejné množství zase větší štěstí, tahle část se ovlivnit nedá.

Za mne zatím jen jedno mínus, a to slabá setová budova. Tam se šetřilo dost zbytečně. Pokud vím, tak setovky jsou masivně neoblíbené mezi hráči.
Ono by hodně pomohlo, kdyby setovky umožnovaly výběr z několika možností, tím by se zmírnil problém s tím, že polovina jejich produkce je pro hráče kolikrát neužitečná.
 

Marian24

Znalec fóra
Tie budovy na kulturu su TOP v Elvenary , silnejšiu nenajdete v histori Elvenaru, pre tých ktory nemaju vytuneny Svatostanek , Ruiny a Truny na full.
Čo hráči v nižších kapitolach 100% na full vytunene nemaju , takže do takýchto miest je to prínos a z tohto hladiska je Event TOP.Moj odhad je ,že to patri 50% hračom Elvenaru na cz svete ,ktory by tie silne kulturky využili v mestach a riešia kulturu.
Treba sa na to divať objektivne , ok - čo sa tyka many , semien atd v tomto smere Event neni TOP a patri keď sa divate tymto pohladom k podpriemeru. .
Uprimne divil by som sa ,že by sme mali TOP budovy v každom Evente a smere , či už na manu , semena, obyvatelstvo,kulturu atd .....
Takže z hladiska kultury vam dava tento Event najviac , či to chcete si priznať , alebo nie.

Nova mechanika - je to zabava , zas niečo nove , pre mňa určite zabavnejšie než unudeny mlžny les.
U mňa su 2 zakladne Eventy - Fenix a Medveď , zbytok eventov beriem ako doplnok a vyberam si TOP budovy z nich ,ktore davam do mesta , alebo nahradzujem nimy tie slabšie.

Event si odohram aj keď žadnu budovu nepotrebujem z neho , ale ide mi o bohyni a pojizdnu knihovnu alebo ruske kolo.Poctivo ich zbieram a až dohram poslednu kapitolu tak to všetko postavim s džinamy a budem iba sklizet a sklizet Dia a knihy za ktore vytunim divy.Už toho mam nazbierane v inventari celkom dosť , začne potom skutočny a zasluženy relax:D:D:D:D:D:D
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@iDavis Aha, to je možné. Já na cz zatím nehrál, jen plním úkoly a sbírám - čekám na VBčka. A z bety si už pamatuju jenom ty opakující se odměny.
 

Boobika

Pokročilý žák
je nejaka rozumnejsi (cti rychlejsi) metoda jak zjistit stupen zetonu? nez kliknout na zeton, ten se objevi v info okynku a tam najet mysi a teprve podivat jaky je to lvl? To je tak strasne otravne, hlvne kdyz si sou zetony tak podobne :( proc proste nestacilo na PC najet mysi a mit info na mouseover?
 
Nahoru