• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Bouřný nebo zlatý fénix?

Patrik 23lk

Pozorovatel
Ahoj, mám takový dotaz. V inventáři mám tyto dva fénixe - bouřného a zlatého, kterého byste mi doporučili?
P.S. Aby sem někdo nepsal, mám ohnivého fénixe mám na max
 

Prealiena

Velmistr písma
Také mám bouřného. Zlatého mám v inventáři i s artefakty, ale nějak nevidím dostatečnou výhodu ho postavit.
 

Lovec Krys

Legenda
Pokud máš dost artefaktů, tak klidně oba. Na betě je již nasazena úprava, kdy lze teleportovat i evo budovy, takže v případě potřeby jej lze vytáhnout, nakrmit a po vyhladovění zase schovat.
 
bouřný je fajn, když si na něj vzpomeneš... navíc, časod času nás INNO odmění posílením kouzla magická výroba třeba o 100 % a když k tomu přidáš EOC a ještě nakrmíš bouřňáka, tak si nasyslíš miliony surovin za den... :D
 
ne, za dobu hraní jsem zažil tuším 2x, že prostě na 24 hodin (nebo na kolik to bylo) byla posílená magická výroba a nebo dokonce, že prostě každá produkce byla automaticky dvojnásobná, už nevím přesně. Možná že to je kolem výročí/narozenin Elvenaru...
 

GorGlin

Veterán
Já si pamatuji akce, kdy zkrátili časy výroby.
Manufaktury šlo nahazovat každou hodinu.
Ale už je to fakt dlouho.
 
Nahoru