• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Bouřný Fenix - efekt krmení - snížené hodnoty

maxinec

Pokročilý žák
U Bouřného Fénixe je snížená hodnota efektu krmení pro magickou výrobu.

u mě konkrétně na 6 úrovni to dává jen 30%, ale mělo by být 80% dle informace o speciálních budovách od @iDavis -e.

IMG_20191031_191545.jpg
IMG_20191031_192545.jpg

Myslím, že to tam je od dnešní aktualizace na verzi 1.91.
 

maxinec

Pokročilý žák
Na desktopu jede ještě verze 1.90 (aktualizace bude až v pondělí 4.11.) a tam je hodnota (80%) v pořádku
IMG_20191031_194011.jpg
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Zdravím,

velmi se omlouváme za hodně pozdní odpověď. Nějak nám toto vlákno uteklo. Chtěl jsem se zeptat, zda je problém ještě aktuální?
 

luterina

Veterán
Ahoj @maxinec , nevím jestli je tomu tak, ale samotné kouzlo Magická výroba dává 50% bonus Kouzlo - Magická výroba.jpg , což na PC je uvedené 50% + 30% jako celkových 80% přidání bonusu, kdežto na mobilní apce je uvedeno z těch celkových 80% jen to samotné navýšení z Bouřného fénixe 30%, kde těch dalších + 50% je bráno u samotného kouzla Magické výroby jako samozřejmé a tedy se v celkovém součtu neobjevuje...

Tak na PC je uvedeno 30% + 50% = 80% celkový bonus kouzla Magická výroba a na mobilní aplikaci je uvedeno jen těch + 30% k bonusu kouzla Magická výroba - co je čistě jen z Bouřného fénixe. (Je tvůj výše uvedený první screen z mobilní aplikace a ten druhý screen z PC?)

Nemám jak ověřit že o chybu nejde, ale mohu se domnívat, že jde jen o jinak koncipované uvedení hodnot na PC vs. mobilní aplikace - k čemuž by hodnoty uvedené u Bouřného fénixe i v mém městě takto nasvědčovaly.

Bouřný fénix na rozvinutí 5. stupně Screenshot_2019-12-02-01-15-03-146_com.innogames.elvenar.jpg- oba dva screeny jsou ze stejného města:

screen z mobilní aplikace (+25% bonus Bouřného fénixe)
Screenshot_2019-12-02-01-14-19-946_com.innogames.elvenar.jpg

screen z PC (+75% = 50% bonus výroby samotného kouzla Magické výroby +25% bonus Bouřného fénixe ) Bouřný fénix - efekt kouzla Magické výroby.jpg
 
Naposledy upraveno:

maxinec

Pokročilý žák
Ano, musím jedině smutně souhlasit, a děkuji za vysvětlení, je to vážně tak.
Po nakrmení Bouřného Fénixe na 6. úrovni dostávám opravdu jen 30% navíc k použitému kouzlu magická výroba jak na PC, tak v mobilu. Těch zobrazovaných základních 50% bylo trošku matoucí.
Kdybych to věděl dříve, ani bych Bouřného Fénixe nepostavil, protože 30% navíc jen na 3,5 hod. za drahocenné krmení mi přijde hodně málo.
Kdybych použité artefakty rozložil v řemeslnické výrobě, myslím si, že bych udělal lépe. Bouřného fénixe spolehlivě nahradí prastarý div Elvenarské obchodní centrum, bez krmení a trvale.
 

luterina

Veterán
@maxinec , nejsi sám kdo to tak nesprávně pochopil, na bonusovou výrobu zdá se je lepší ten Zlatý fénix, který jí zvyšuje u všech bonusových manufaktur bez použití kouzla Magická výroba, ale i přes to jsem Bouřňáka postavila, přišlo mi u něj sympatické právě že dával tu manu, když ještě nebyly dostupné na manu divy a ve fázi 10 ještě 2 knížky navrch, ovšem to jsem nepočítala s tím, že ho nedám na lvl 10 a že nebudou další artefakty na něj k získání dostupné.
 

maxinec

Pokročilý žák
Jojo no ☺️ já ho postavil abych maximálně využil produkci semínek na výrobu živoucího zboží (kvůli obrovským požadavkům v kapitole Elvenaři), ale nakonec byl k ničemu teď už ho ani nepotřebuji, ale momentálně bourat nebudu, třeba ještě půjde v budoucnu rozvinout do 10. úrovně. Ty kouzla, co potom dává, se hodí.
 

luterina

Veterán
no taky ho stále ve městě suším, stále si dávám naději že když už mě to stálo takové úsilí ho mít a jde ukutit v Akademii tak i další artefakty na něj budou :)
 

DeletedUser5695

Guest
Také bych si přála dotáhnout bouřného fénixe výše, krom bonusů nejhezčí Fénix, bohužel, Fénixovi artefakty již nešlo získat, nebo 1 v následující výzvě, nepočítám-li obchodní nabídku, možná by se dali v nějakém dalším soutěžení získat i ojedinělí Fénixové a rozhodně artefakty. Nebo třeba za 100k úlomků :) nebo 20x manovec za 1 artefakt?
 

DeletedUser4336

Guest
Tak to se vyplatí, no nevem to. By mě zajímalo, zda si někdo takto vylepšuje Felixe z akademie z první úrovně :).
 

redking123

Pokročilý žák
Ja ho nasel v akademii, tak jsem ho postavil (on ten popis nebyl uplne zrejmy), Pak jsem zjsitil, ze tech 5% mi nevytrhne. Dalsi den prisla ta nabidka na vylepseni. Tak jsem se zasmal a od te doby je ke zbourani. Zatim to misto nepotrebuju, tak neuzitecne stoji. Kupovat rozhodne nic nebudu. Ale kdyby to byla cena v DS, nebo Vyzve, to by byla jina.
 
Nahoru