• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Bonusy za provincie (prkna, hedvábí, drahokamy)

DeletedUser281

Guest
Ahoj, tak jsem psala, že nedostávám bonus na prkna, ale teď jsem nedostala bonusovou prémii ani na jeden zvýhodněný produkt (prkna, hedvábí, drahokamy). Budete to nějak řešit? Jana
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Děkuji za upozornění. Nicméně dle všeho nepůjde o globální problém, nýbrž jen o chybu s konkrétním účtem. Napište nám tedy prosím na herní podporu, podíváme se na to, díky! :)
 

DeletedUser273

Guest
Mám asi stejný problém ,jestli nejsem tratná...
Mám bonus na : Ocel,Svitky a Kouz.prach.

Navýšení bonusových výroben relikviemi:

Ocel: 279%
Svitky: 279%
Kouz.prach : 254%

Mám teď zadanou výrobu u všech z těchto tří bonus.výroben na 9h a vyrobím následující množství,tudíž OCEL mám bez bonusu s relikvií

Ocel za 9h vyrobím na lvl 8 : 217 ks :(
Svitky za 9h vyrobím na lvl 6 : 342 ks
Svitky za 9h vyrobím na lvl 9 : 478 ks
Kouz.prach za 9h vyrobím na lvl 6 : 422 ks

Nebo je ten počet správný?Budu se muset zítra juknout,kolik vyrobím za den,abych mohla srovnat s Wiki a spočítat + % navýšení.Denní produkce totiž podle Wiki není stejná.První výrobna dává nejmíň,třetí nejvíc bez ohledu na navýšení relikviemi.

Podle Wiki bez navýšení relikviemi,denní výroba:

Ocel lvl 6: 75 ks /den
Ocel lvl 8: 97 ks/den

Svitky lvl 6: 154 ks/den
Svitky lvl 8: 195 ks/den

Kouz.prach. lvl 6: 204 ks/den
Kouz.prach. lvl 8: 323 ks/den
Kouz.prach. lvl 9: 361 ks/den
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Bilas

Guest
Občas se mi to stává u motivace, stačí si překontrolovat zelenou šipečku a případně f5. :)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Pokud máte dojem, že problém přetrvává, napište prosím na herní podporu, podíváme se na to. ;)
 
Nahoru