• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Bonusový budovy

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 559697
  • Vytvořeno

Deleted User - 559697

Guest
Chtěl bych navrhnout speciální vylepšení na bonusové budovy při plnění dobrodružství aby si mohl každý vylepšit budovu jakou potřebuje a ne jakou mu nabízí hra jako taková já mám golema hotového takže vylepšení je mi na nic a řekl bych že spoustu aktivním hráčům taktéž . Děkuji
 

Ryny

Pokročilý žák
Ahoj.
Vážně dobrej nápad . Žolík by se hodil. Alespoň nějaká motivace do DS. Kdo získal potřebné artefakty během eventu, toho k DS váže pouze loajalita k týmu a k hráčům, kteří to štěstí neměli. Ceny za vyložené úsilí naprosto směšné. Žolík by to zvrátil.
Ryny
 

Ryny

Pokročilý žák
Přesně jak píšeš. Jak já bych chtěl rozvinout hnědého medvěda, kterého jsem vyrobil v akademii kouzel a dosud neměl šanci ho rozvinout (druhá věc, proč ho vůbec akademie nabízí!?!?!?!?).
Ryny

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lovec Krys

Legenda
@Ryny Na hnědáka budeš mít příležitost brzo. Na betě už běží nový medvěd a v akademii je konverze artefaktů 2:1. Jestli ho máš na 1, tak na 10 ho sice nedostaneš, ale alespoň ho budeš moci vylepšit.
 

prchlik

Znalec fóra
Hnědáka jsem udělal v akademii dokud byl, doufaje, že přijde event a budu ho moc vytunit. Takže z toho důvodu se na akci těším. Takto jsem si vylepšil ohniváka. Ohniváka jsem během eventu na toho chladnýho dostal z úrovně 1 na 9. Při té akci byla výhoda, že 3 staré artefakty byly v úkolech. To nyní asi nebude. Takže očekávám, že hnědý se dostane max. 5.úroveň, ale uvidíme.

Ladonka v akademii by se měl objevit během eventu.
 
Nahoru