• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Bonusové zboží...

Rob.eN

Kolemjdoucí
Ahoj... nedávno jsem si založil druhý herní účet...no...pro trochu více zábavy... Všechno fajn...ale...!!!... "hlavní herní mozek..."...mi určil výrobu bonusového zboží... které prostě nechci... Moje otázka... dá se to nějak změnit...?...;-)
 

Prealiena

Velmistr písma
Dle mých znalostí ne. Maximálně mě napadá, pokud je účet pár dní nový a nekupoval jsi tam diamanty, tak nechat ho být třeba měsíc, počkat až se smaže a pak se na ten svět zkusit přihlásit znovu a podívat se, jaké bonusy se nahodily na novém městě.
 

pavelb

Učedník
Musíš holt zakládat nové a nové účty až do té doby, než se ti podaří strefit se do tebou požadované bonusové kombinace :D
 

Marian24

Znalec fóra
Nechapem ,stejne budeš mať ,ak to mysliš važne s hranim všetky varianty manifaktur postavene na posilene zboži.
Zakladne v prvych kapitolach , živouci v ďalšich.

A posileny svitkari jak by mohli argumentovať, že je plno svitkov na trhu tak si to nemyslim , jak odpalili knihovny z veže svitky mi na trhu menia normálne za ine zboži, hrači ktory už tolko knihoven nenahrali, behom jedneho dňa na trhu.
 
Nahoru