• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Bonusové suroviny

DeletedUser744

Guest
Lze nějak zjistit jaké bonusové suroviny mají spoluhráči ve společenství?
 

Santerr

Veterán
No tak v první řadě by nebylo na škodu se jich zeptat, pokud tedy ve společenství spolu komunikujete ;)
Nebo se prostě podívej na mapu, jak máš u svého města rozmístěné svoje bonusové suroviny, ostatní hráči je mají umístěné na stejném místě :)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Tak kromě možnosti se zeptat to jde poznat podle mapy. Když si je vycentruješ na mapě, tak typ první provincie nad ním je jedna bonusová surovina. Další dvě suroviny jsou šikmo doleva a šikmo doprava. Můžeš si to zkusit u sebe na mapě (arendyll). Když dáš mapu, tak nad tebou je provincie na prkna. Máš tedy bonus na produkci prken. Šikmo doleva od tvého města je provincie na drahokamy a šikmo doprava je hedvábí. Takže máš tyto dvě suroviny bonusový. Se to blbě píše :D Snad to pochopíš, je lepší to vidět, takže si to zkus při čtení najít na mapě. A podle toho už zjistíš ostatní :)
 

Ethariel

Guest
Nevěděl jsem, že pozice "bonusových" je stejná u všech. Věděl jsem že závisí od těch, co jsou po startu hned u tebe, ale tohle je pro mě novinka :D
 

Santerr

Veterán
Pozice bonus surovin je stejná, jen prostě není pravidlem, že první surovinu máš vždy hned nahoře.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Tak samozřejmě, nepsal jsem že první typ suroviny je hned nahoře :) Ale že zrovna provincie nahoře nad ním je jedna bonusová surovina :) Ne první bonusová surovina. Ale jedna z nich. Kdyby náhodou si to někdo vyložil špatně, tak ať si rozumíme :D
 

Ethariel

Guest
Já vsázím raději na hloupost lidstva. Tak se alespoň vyhnu zklamání a jsem spíše naopak příjemně překvapen, když se mi to nepotvrdí :D
 

Ethariel

Guest
Ale to je to co jsem právě napsal GoldAngelcz :D Já očekávám hloupost a jsem rád když se nepotvrdí. Lepší než očekávat moudrost a být zklamaný :D
 
Nahoru