• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

bonus na nakup diamantu

Hexik

Znalec fóra
mam 3 mesta na 3 uctech ale bonus na 100% dia k nakupu dostavam jen do jednoho jestli je to po mesici nnnebo 2 nevim ale chodi pravidelne
index.php

ze mi nechodi na bete chapu je mozne ze tam proste nechodi (podobne jako nabidky na slevu pozemku) a nebo je to jen tim ze tam nemam overeny email ale nechapu proc mi nechodi do druheho cz mesta kdyz tam overeny email mam i pres nej trebas vybiram bonus do noveho evntu aktualne bylo 100 klicu

nekdy bych i trebas tam ty dia vzala uz tam mam pokrocilejsi mesto a docela me mrzi mit za stejnou cenu vlastne pulku bez toho bonusu
chodi vam tyto nabidky nebo je to jen nahoda do kterych mest to chodi nechapu to proste
 

Přílohy

  • dia.jpg
    dia.jpg
    240,6 KB · Zobrazení: 232

Hexik

Znalec fóra
prave prijde mi to divne proc mi nechodi taky bych chtela a ne a je to docela rozdil takova trosku diskrimace trebas se i ozve nekdo kdo tusi co na to vliv ma
 

pavelb

Učedník
@Hexik - no a to druhé cz město máš na na stejném účtu na jiném světě nebo je to druhý účet? Pokud na stejném účtu, tak je jedno, v kterém městě si ty dia koupíš, účet je pro obě společný. Na betě žádné akce nečekej, tam prostě nejsou.
 

Mescal

Znalec fóra
Mám osobně pocit, že nabídka bonusu na 60, 80 nebo 100 % dia navíc chodí nepřímo úměrně k tomu jak moc se ve městě nakupují dia mimo tuto akci - tedy jak moc často se nakupují dia bez bonusu, přímo volbou majitele herního města.
 

Hexik

Znalec fóra
no samozrejme jsou to 2 ruzne ucty na arendylu nehraju tam mam mesta pusta nevim nakupovala jsem dia v obou ale v jednom mi nikdy neprisly tyto nabidky a v druhem chodi pravidelne v nejakem casovem intervalu
vlastne jsem o tech nabidkach nevedela dokud mi nezacli chodit do mladsiho mesta tak rok proste cekam mezitim jsem i neco koupila ale nabidky nejsou asi se s tim budu muset smirit ... mohli by tyto nabidky sjednotit a dat je jako slevy na rozsireni a podobne proste vsem
 

Danber7777

Pokročilý žák
párkrát jsem koupil na velkém městě které mám na W a nechodili skoro vůbec Ted už jsem dlouho nekoupil a chodí tak 1 za 3měsíce,ale já už nechci a nejsem platícím hráčem Jsem v dobrém společenství kde vyjíždíme pravidelně věž až nahoru a to mi stačí
 

Hexik

Znalec fóra
no vez az nahoru davam tak ruzne spis na stribro chodim i to je fajn odmena ale bonus by se hodil pak bych si mozna jeste nakej pozemek koupila no ted to neni realne co vydelam dam zase +- do vyvoje mesta hlavne vylepseni kouzelek a obcas vyroba rekonstrukce i tak zastarava kde co
 
Nahoru