• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Bonus na diamanty

Kouzelnicka banka

Kolemjdoucí
Už to tu zaznělo, ale uspokojivou odpověď jsem ve vlákně nenašel, tak to zkusím znovu.
Dva herní účty. Na jednom, který je ve 12.kapitole maximální nabídka 10000 diamantů za 2000 Kč, na druhém, který je ve čtvrté a je minimální vůle s ním někam spěchat je momentálně nabídka na 95100 diamantů za 5050 Kč.
Jak to?
Proč ty nabídky nejsou fér pro všechny?

Ještě dodám, že na větším účtu jsme si v minulosti koupil takový ten bonus k události, jak to dává o jedno krmení pro mořského koníka víc a potom mi zmizely všechny nabídky na bonusové diamanty. Kdybych to věděl, na žrádlo pro koně se vykašlu a počkal bych si na tohle...
 

Přílohy

  • Screenshot_20211114-004223_Elvenar.jpg
    Screenshot_20211114-004223_Elvenar.jpg
    386,7 KB · Zobrazení: 79

pavelb

Učedník
no na první nákup dia ti nabídnou bonus 200% na další pak maximálně 100%. Takže pokud jsi již na tom větším účtu nakupoval, tak už 200% bonus nedostaneš ;)
 

Kouzelnicka banka

Kolemjdoucí
Tak krom toho, že to je škoda, protože na malém si to za 5000 nekoupím, tak je to taky marketingově špatně. Ve všech on_line hrách utrácí nejvíc ti, kteří už dosáhli nějakého stupně rozvoje. Dát takovouhle nabídku nováčkovi, který neví, jestli to bude hrát týden nebo 14 dní a nedat jí někomu, kdo to hraje dva roky a je prokazatelně ochotný za to utratit peníze, je prostě nesmysl. Tak jestli to čte někdo z marketingu, tak že pozdravuju ;)
A na závěr tři smutní smajlíci
 

Mescal

Znalec fóra
Elvenar již hraji pár let, ale vůbec se nepamatuji, jestli jsem kdy dostal nabídku na dia lepší jak 100 %.
Možná, že je pravda, co píše @pavelb, nemohu říct ano nebo ne, je to již dávno.
 

Ladonka

Učedník
Taky občas mám nabídku na 100%. Hodně hráčů ve spolku ale tuto nabídku nikdy nedostali a berou to jako velkou nespravedlnost.
 

Mescal

Znalec fóra
@Ladonka nevím, jestli to co napíšu je zcela pravda, ale mám odpozorováno (myslím si), že nejprve musíš odmítnout jednu nebo víc nabídek na menší procenta a teprve potom Ti přijde nabídka na 100 %.
 
Nahoru