• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Bonny77

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Osobnost1.png


Bonny77

1. Jak se jmenuješ, odkud jsi a kolik ti je let?
Ahoj, jmenuji se Jan Klimek. Jsem z Otrokovic, což je ve Zlínském kraji a je mi 44 let.

2. Jak dlouho už hraješ Elvenar? A vzpomeneš si, co tě ke hře přitáhlo?
Do hry jsem se registroval 12.9.2017 a to po nějaké reklamně, která mne zaujala i když si již nepamatuji čím. Ze začátku jsem byl ke hře skeptický, jelikož jsem měl již nepříjemné zkušenosti s podobnými hrami a pokud se tam člověk nějakou dobu neukázal, tak mu město hořelo a opakovaně jej napadali další protihráči. Byl jsem velmi příjemně překvapen, že tady se nic takového neděje.

3. Co rád děláš ve volném čase? Máš nějaké záliby?
Ve volném čase trénuji mladé hasiče a sám jsem členem sboru dobrovolných hasičů, což mi dohromady zabírá téměř všechen volný čas, který mi zbývá.

4. Jaké práci se věnuješ v reálném životě?
V reálném životě pracuji jako programátor CNC obráběcích center konkrétně 3osých frézovacích center. K Této pozici jsem se vypracoval časem tím, že jsem na takových strojích sám pracoval.

5. Co znamená tvá přezdívka ve hře a má pro tebe nějaký význam?
Přezdívka je kombinace mé přezdívky z mládí, kdy jsem s partou jezdili na tremp pod širák apod. a mého roku narození.

6. Zajímalo by mě, jakou rasu sis vybral a proč? Jaká spřátelená rasa ti byla nejbližší?
Pro hru jsem si vybral lidskou rasu, jelikož jsem předpokládal, že spousta dalších hráčů si vybere elfy jako imaginární, a tak že by to mohlo srovnat skóre HA HA HA

7. Využíváš aplikaci v mobilu nebo hraješ jen na Pc?
Pro hru využívám jak PC, tak aplikaci v telefonu. Pokud bych měl být jen na jednom z toho, tak bych se ve hře objevoval ještě méně než doteď.

8. Co si myslíš o událostech a jejích odměnách? A zajímá mě tvůj názor na mechaniku v mlžném lese, případně rotující truhly či mechaniku s 16. přihrádkami.
Co se týká událostí tak je vždy nějakým způsobem proběhnu a moc se nad nimi nezamýšlím, proto ani nejsem schopen k nim cokoli říct.

9. Stejně tak by mě zajímal tvůj názor na Věž věčnosti. Co si myslíš o odměnách a také obtížnostech bojů nebo případné vyjednávání s duchy?
Věž jsem jedu dobu hrával poměrně hodně, ale teď již jen výjimečně. Je to hlavně tím že předtím jsem byl ve společenství, téměř jediný aktivní a přešel jsem do jiného a tam se jedou turnaje, takže spoustu vojáků, které naverbuji mi zemřou tam a na věž jich již moc nezbývá.

10. Bojuješ v provinciích či v turnajích? Případně je pro tebe lepší vyjednávání či boj? A co říkáš na změnu turnajů, která tu nedávno proběhla?
Jak jsem psal v předchozí odpovědi teď jedu spíš turnaje a více tam bojuji, naopak pro rozšiřování mapy spíše vyjednávám, a naopak boj je výjimkou.

11. Sleduješ dění na betě a máš přehled o připravovaných novinkách dřív než přijdou k nám na Cz svět?
O betě nevím téměř nic, kromě toho že v minulém společenství tam někdo hrál a občas dal do chatu nějakou radu co by mohlo být nebo na co si dát pozor.

12. A teď možná záludná otázka. Když hraješ hru, nenapadlo tě někdy něco změnit či vylepšit? Případně co by to bylo.
Bohužel o hře jako takové moc nepřemýšlím, spíš to beru jako odreagování, a tudíž ani nepřemýšlím co nebo jak by se mělo měnit. Snad jen občas při přechodu ovládání z PC na telefon a zpět mi občas trvá než si přivyknu na jiné ovládání. Na telefonu je super otevření jedné výroby přecházet na další pomocí šipek což na PC bohužel nejde.

13. Co si myslíš o Akademii kouzel a všemu co nabízí?
V akademii občas čekám a nemůžu si vybrat co bych měl tvořit a jindy bych zase chtěl využít více nabídek, ale vše se rozhoduje dle aktuální situace ve hře. Co se týká nabídky tak celkově jsem spokojen.

Otázky od hráčů

14. Od hráčky Nariana. Proč ses přihlásil na fórum, měl si nějaký konkrétní důvod.

Na fórum jsem se přihlásil, jelikož mne tam někdo poslal pro informace a myslím, že se právě jednalo o nějakou akci, která proběhla na betě a tam byly doporučení apod. Následně jsem se zapojil do několika her a některých pokračuji stále, některé jsem opustil a do některých se přihlásím jen občas


15. Otázka od Angie89. Ahoj Bonny77 zajímalo by mě, jak ses ke hře dostal a co tě na ní nejvíce baví?
Tak ke hře jsem se dostal přes reklamu což jsem psal v první otázce a nejvíc mně asi baví právě rozmanitost hry, kdy si v ní každý může nají to svoje. Bojovníci souboje, myslící rozšiřovaní a zvelebování atd.


16. Otázka od Emhyr var Emreis II. Zdá se ti už o elfech?
Toto je jistě otázka právě z jedné z her na fóru a to „Elfové versus Lidé“ a zrovna s EvE se tam snažíme přes elfy prorazit a za lidskou rasu zvítězit. ☺ a ne nezdá se mi vše je jen HRA a ŽIVOT jde dál.


17. Moc ti děkuji za tvůj čas. Chtěl bys něco říct na závěr?
Jsem rád že jsem byl osloven s možností napsat a podělit se o své postřehy. Děkuji všem, kdo se na této hře podílí a stále ji vylepšují. Všem přeji u hry pěknou zábavu a vše nej v reálném světě. Bonny77
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru