• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Bojove bonusy z kotliku vymazou ostatni bonusy? (budovy+fenix)

Laqhren

Znalec fóra
V kotliku jsem vypila lektvar 'mela divokych stvoreni' (jeste jsem mela aktivovane dalsi dva, ale ty se netykaji bojovych bonusu):

kotel.PNG


Mela jsem predtim postavene aktivni budovy: osvicenou strelnici, velky magicky nasobitel a trpaslici zbrojir a k tomu nakrmeneho fenixe.
Po aktivovani kotliku koukam na bonusy jednotek a prislo mi ze zmizely (vila ma ty 3% k utoku, ale ne ty ostatni, sermir uz nema nic, ani bonus na utok z fenixe, ani zivoty ze zbrojire:
vilaHP.PNG

lucistnik utok.PNG


Toto jsem zkousela minuly patek (myslim, par hodin pred koncem kotliku), chtela jsem si overit ze se bonusy za budovy a fenixe zobrazuji u jednotek nez sem napisu a ted koukam ze ano (tedy toto je stav dnes bez pouziti kotliku):
lucistnik_bonusFenix.PNG


Uz se dnes neodvazuji varit aby mi nezmizely ty ostatni bonusy:) Prosim muzete toto overit? Pokud by bonusy nesly scitat tak se varit nevyplati.. Nicmene to vypada jako bug - neni zde ani varovani ze se ostatni bonusy ktere ma hrac aktivovane vymazou.
 

Luonnotar

Vedoucí herní podpory a Správce Wiki
Elvenar tým
Ahoj,
ve hře byla chyba, kvůli které se v informačním okně nezobrazovaly bonusy z prastarých divů a dalších posilujících budov. Tato chyba byla ve včerejší aktualizaci opravena, proto jsou nyní bonusy viditelné. Kotlík neruší žádné další efekty.
 
Nahoru