• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Div Bobojka

DeletedUser6417

Guest
Začarovaný důl

Výhody:
- prodlouží dobu trvání kouzla Magická výroba a zvýší efekt kouzla Magická výroba
- po uplynutí nějaké doby (např. každých 6 hodin) poskytne určité množství standardního zboží. Náhodně vždy jeden typ základního+vzácného+magického (např. 100 ocele + 30 svitků + 10 elixírů, příště náhodně např. dřevo + hedvábí + drahokamy). Poskytnuté množství by se odvíjelo částečně od úrovně hráče.

Se zvyšující se úrovní divu by se mohla prodlužovat doba prodloužení efektu kouzla a taky by mohlo přibývat množství poskytnutého zboží.

Jak by div vypadl:
- velikost moc neumím odhadnout, protože jsem ve hře začátečník a žádný div nemám postavený, takže nevím, jak jsou normálně divy velké
- vzhled by bylo od každé výroby zboží něco inspirovaného jednotlivými manufakturami; já jsem si vybrala:
mramor - kamenná ruka s modrým tetováním, která doluje z podzemí
ocel - kovárna s výhní a kovadlinou
prkna - strom vydávající prkna
křišťál - zrcadla soustřeďující paprsky na hranoly křišťálu
svitky - dva větrníky na kterých visí svitek pergamenu a "roluje" se dolů, kde se z něj stává kniha
hedvábí - pavučina ve tvaru květiny u které jsou motýli a z ní směrem k zemí pavouci tkají hedvábí až vzniká přímo látka
elixír - chemická sada, kde se vaří elixír
kouzelný prach - budova v podobě věže/komínu, uvnitř věže se sbírá prach, který částečně "kouří" ven a dole se hromadí pytlíčky s posbíraným prachem
drahokamy - rozštípnutý kámen ve kterém jsou drahokamy (mohli by tam být pracovníci, kteří by je třeba z toho kamene vybírali)
5.jpg
 
Nahoru