• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Obchodování Blacklist hráčů dávajících nekřesťanské nabídky v tržišti

DeletedUser5469

Guest
Už jsem to tu někde zmiňoval v jiném vlákně, protože jsem neuměl založit nové vlákno. Nyní už to vím, takže to vynesu opět na světlo.

[Shrnutí]
– Mít možnost přestat zobrazovat na tržišti nabídky konkrétních hráčů
[Podrobnosti] - Vedle tlačítka pro realizaci obchodu by bylo další tlačítko pro blokování všech nabídek od daného hráče. Nebo je možné kliknout na jméno hráče a tam by se zobrazilo menu jako když chci někomu napsat. Bylo by tam navíc akorát "Blokovat nabídky hráče". V okně tržiště by mohla být další záložka "Blokovaní hráči" kde bych mohl hráče vrátit zpět do seznamu nabídek, pokud bych si to rozmyslel.
[Důvody] - Ve své části mapy mám hráče, jehož nabídky mi v podstatě zasekají market přímo nekřesťanskými nabídkami 1:3 za suroviny stejné úrovně, viz. přiložený obrázek. Jsem si jist že podobný problém má více hráčů. Psal jsem mu kolikrát, ale nesnížil jsem se k vyhrožování. Bohužel to nezabralo a nic jiného dělat nemohu. Myslím si, že tato funkcionalita bude jen ku prospěchu hry, protože nebudu tak otrávený tak, jako teď když mám v marketu 7 stránek těchto nabídek. Nebudu naštvaný, když při obchodování náhodou seznam přeskočí a vezmu něco jiného, což se stává také. Vždyť i v reálném životě si mohu vybrat, do kterého krámu půjdu nakoupit a kterému krámu se vyhnu obloukem.
[Dopad na jiné herní prvky] - Na žádné dopady jiných herních prvků jsem nepřišel.
 

Přílohy

  • Market.PNG
    Market.PNG
    156,7 KB · Zobrazení: 97

DeletedUser341

Guest
Počkej až dojdeš do elementálů a začneš obchodovat s T4 zbožím - tam je tohle naprosto běžné :D

Takže ano, taky bych uvítal filtr. Možná by stačilo jako je na aplikaci "Pouze nabídky bez poplatků" přidat "Pouze fér nabídky" (tj. ty co mají 2 hvězdy), to by ani nemuselo být složité na implementaci :)
 

DeletedUser5469

Guest
Už tam jsem. :-D Ale tam si říkám, (nemám to ještě ověřené) že když dám nabídku živoucích surovin v poměru 1:1 a nikdo to nezobchoduje, tak se to rozpadá taky.

Ohledně toho filtru, bys zapomněl na ty nabídky, co mají 3 hvězdy. Za určitých okolností beru i ty nevýhodné nabídky abych podpořil některé hráče. Takže já bych raději ten blacklist.

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser341

Guest
Ano, to se taky rozpadá...

A ne, nezapomněl, bral jsem to jako "něco za něco" :)) Určitě by "plný" filtr pomohl, ale jeho implementace by nemusela být jednoduchá, zatímco to drobné tlačítko by jít mělo - z toho vycházim :)
 

DeletedUser5469

Guest
Tak chápu, že přidat jen filtr je záležitost hodiny na implementaci. Ale Blacklist by taky nemusel být tak složitý a byl by praktičtější. Stačilo by vytvořit tabulku, kde bude ID hráče a pak Id blokovaného hráče, případně hráčů. Pak by v marketu bylo: Zobraz nabídky z okolí (jak těch hráčů mnou objevených, tak těch hráčů, kteří se dostali ke mě) a vyhoď ze seznamu hráče, kteří jsou v Blacklistu. Taky prkotina. No a další záložka by byla jen zobrazení seznamu, ze kterého někoho mohu vyjmout. Jednoduchý.

Odstraněna zbytečná citace. Hermód
 

DeletedUser341

Guest
No, já bych to tak jednoduchý neviděl, zvlášť pokud by jsi třeba chtěl, aby si to ten blacklist pro každého hráče pamatovalo :)
Ale přít se nebudu, za mne ten návrh každopádně podporu má :)
 

DeletedUser5616

Guest
Ono reálně ten hráč pokud ho někdo nemá objeveného nebo ve společenství nabízí 200 za 600 mínus 50% je 200 za 300 což není špatná nabídka. Nechápu vůbec v současném systému bonusové výroby proč by měli být nabídky jen 1:1. Ono v množství do 1000 se to zratí ale pokud někdo dává 1:1 a nabízí 1000 za 1000 tak plus 50% dělá 1000 za 1500 a ještě vyhodnocení váhy suroviny její podřadnosti z toho udělá moc drahou nabídku. Jenže ještě je tam více faktorů jako třeba vyhodnocení nabídky pro každého hráče a protože přiřazování sousedů kde část je ve hře dále tak většina nabídek bude vyhodnocena jako absolutně nevýhodná.

Takže pokud nějaký filtr tak na neobjevené hráče ...
 

DeletedUser5469

Guest
Ano, toho hráče mám objeveného, takže jeho nabídky jsou bez poplatku obchodníka. A i přes to v kurzu 200:600 za surovinu stejné kategorie. Zkoušel jsem mu psát, ignorovat ho, nemotivovat, nic neplatí a nemám žádnou páku na to, aby mi neplnil obchod třeba sedmi stránkami takovýchto nabídek.
 
Nahoru