• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Bezhlavý Halloween

iDavis

Legenda
..:: Bezhlavý Halloween ::..
Přehled úkolové linie

Toto nie je oficiálny zoznam úloh a odmien. Všetky uverejnené informácie vychádzajú z bety a je možné, že dôjde k zmenám po zavedení do hry.

Začiatok: 30.10.2018
Koniec: 9.11.2018

Banner_Halloween2018.png

Behom akce sú dostupné 2 úkolové sady...
EL-akcia-halloween-2018-sada-loh1.png
EL-akcia-halloween-2018-sada-loh2.png


Prvá sada ponúka 30 úloh. Nasledujúca úloha sa odomkne vždy splnením predchádzajúcej. Druhá sada obsahuje 1 úlohu.
1. Získaj malé množstvo mincí
2. Utrať 1 VB
3. Začni vyrábať 1x nápoje
4. Získaj malé množstvo zásob
5. Vyrieš 2 strety ALEBO vyrieš 2 turnajové strety
6. Získaj 2 relikvie
7. Získaj 3 ľubovoľné kúzla
8. Vyrob 5x chlieb
9. Vyrob 1x mramorová mozaika + vyrob 1x cenný prsten + vyrob 1x dřevěné figurky
10. Vyrieš 14 stretov ALEBO vyrieš 14 turnajových stretov
11. Získaj 9 relikvií
12. Vyrob 1x okrasné sloupoví + vyrob 1x válečná maska + vyrob 1x dřevěná truhla
13. Vyrob 20x obyčajné nástroje
14. Kúp 12 VB
15. Vyrob 9x produkt základnej bonusovej manufaktury (3-hodinový)
16. Vyrob 7x produkt základnej bonusovej manufaktury (9-hodinový)
17. Získaj malé množstvo mramoru + získaj malé množstvo ocele + získaj malé množstvo dreva
18. Utrať 18 VB
19. Vyrob 1x mramorová mozaika + vyrob 1x cenný prsten + vyrob 1x dřevěné figurky
20. Vyrob 11x pokročilé nástroje
21. Vyrob 5x produkt základnej bonusovej manufaktury (24-hodinový)
22. Získaj 13 relikvií
23. Vyrieš 24 stretov ALEBO vyrieš 24 turnajových stretov
24. Preskúmaj 1 provinciu ALEBO vylepši 1 budovu na level 12 alebo vyšší
25. Trénuj nejaké množstvo jednotiek
26. Vyrob 9x košík jedla
27. Vyrob 15x chlieb
28. Získaj 16 relikvií
29. Vyrob 8x sada nástrojov
30. Vyskúmaj 1 technológiu ALEBO vylepši 1 budovu na level 12 alebo vyšší

Poznámky:
- úlohy v ktorých je možnosť výberu z viacerých zadaní sú označené
EL_akcia_jese_2017_znak.png

- presné náklady v úlohách so zadaním „Získaj malé množstvo...“ závisia od vašej aktuálnej kapitoly
- dodávať zboží do úloh je možné priamo v okne úlohy kliknutím na "+"
- o spôsoboch akými sa dajú získavať mince, zásoby a relikvie si môžete prečítať TU
1. Dokonči všetky úlohy prvej sady

Čo môžeme získať:
  • 15x zesilovač (7 min)
  • 15x zesilovač (10 min)
  • 15x zesilovač (15 min)
  • 15x zesilovač (20 min)
  • 15x zesilovač (30 min)
  • 15x zesilovač (1 hod)
  • 15x zesilovač (2 hod)

..:: Přehled odměn ::..

EL-akcia-halloween-2018-h-odmeny1.png
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser6041

Guest
Ta budova je supr a zesilovače se hodí vždycky. Už se těším:)
 

DeletedUser1268

Guest
Vyrob 5x produkt základnej bonusovej manufaktury (24-hodinový)

fakt tieto druhy ukolov by uz mohli prestat pouzivat. Ak to chcem splnit.. tak nie len ze si musim postavit malicke manufaktury na nie moje suroviny kvôli inym uloham.. ale este aj tu zakladnu si musim postavit lvl 1 kvôli tomuto.. kedze uz elementalov tato moznost vypadla.. Alebo fakt cakaju, ze zakladnu manufakturu si necham na nizsom lvl, aby mi tam tie moznosti na 1 a 2 dni ostali? Fakt nechapem.. :S
 

DeletedUser3346

Guest
Já jsem občan České republiky a u nás se slaví dušičky 2 listopadu v roce 2018. Ale mutlikulturní politika se bohužel týká Elvenaru.
A jaká to náhoda že událost se nejen jmenuje Halloween ale navazuje na Americký svátek ...

A na Vánoce asi přijede děda Mráz na saních tažených sobím spřežení.
 

Saux

Znalec fóra
Obvykle události začínají ve 13:00, ale nevím, jestli teď po změně času nezačne už ve 12:00...
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
event budu hodnotit až podle toho, jestli se mi povede dokončit orky a přepnout se do lesních elfů, ať mám lepší čísla :D

dobrá, teď vážně. event je příjemně jednoduchý (byť ty kouzla hned úplně na začátku jsou trochu zrada) :) odměna je kvalitní a ty malé urychlovače, ty já rád. ty hojně využívám.
 

Saux

Znalec fóra
Urychlovače mám taky rád, a jelikož jsem už přibližně v půlce eventu, tak mi v batohu utěšeně přibývají :)
 

iDavis

Legenda
Pre mňa je hlavným cieľom, tentokrát rozhodne finálna budova, čo som rád že môžem povedať. Mám nejaké plány ako popresúvať niektoré budovy v meste a jej rozmery mi tam akurát zapadnú, pričom jej efekty sú v porovnaní s budovami z dožinok naozaj slušné.
 

Lovec Krys

Legenda
Pro mne je hlavní problém ten úkol na 8xdenní dílny. Budu to muset udělat na svých hlavních. Po postavení lv1 manufaktur už mi nezbylo žádné 2x2 pole, kde bych mohl hodit lv1 dílnu - byť jen jedinou (jedině, že by se mi podařilo dokončit půlčíky včas, pak bych mohl zbourat pár polí).

@Rona Elrondino A ty fakt chceš dělat denní výroby na svých manufakturách s vysokým levelem? (pokud chodíš do hry 1x za den, pak asi ano, ale jinak jsou 1 denní výroby hrozné plýtvání - přijdeš tak o spoustu surovin).
 
Nahoru