• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Bezhlavý Halloween

DeletedUser467

Guest
Event se moc povedl, díky za něj :) Budova je úžasná a s možností řešit střety i v turnajích mile překvapili :)
 

DeletedUser1268

Guest
Ano, vacsinou to robim na hlavnych budovach.. prken mam v zasobe take mnozstvo (asi tak 600 tis.), ze to pre mna nie je problem jeden den nerobit na nich 3 hodinove vyroby.. hlavne ked nemam miesto, pretoze som za polovicou kapitoly a tym padom vsetky budovy danej rasy mam postavene a nemam miesto na nic ine.. holt som si vybojovala rozsirenie, hodila tam budovu akademie, ktora mi len zavadzia a teda mi nevadi, ze nie je aktivna.. a tie male manufaktury som tam musela nahadzat, lebo by som to inac nedokoncila.

Pro mne je hlavní problém ten úkol na 8xdenní dílny. Budu to muset udělat na svých hlavních. Po postavení lv1 manufaktur už mi nezbylo žádné 2x2 pole, kde bych mohl hodit lv1 dílnu - byť jen jedinou (jedině, že by se mi podařilo dokončit půlčíky včas, pak bych mohl zbourat pár polí).

@Rona Elrondino A ty fakt chceš dělat denní výroby na svých manufakturách s vysokým levelem? (pokud chodíš do hry 1x za den, pak asi ano, ale jinak jsou 1 denní výroby hrozné plýtvání - přijdeš tak o spoustu surovin).
 

Lovec Krys

Legenda
@Rona Elrondino Tak když jich máš dost, tak jo (i tak mi to přijde jako plýtvání). Při mých primárních turnajích (na výrobu magické výroby) mi 600 tisíc dřeva nepřijde jako moc - já utratím i více během těchto turnajů.
Já taky neměl místo, proto jsem našel jen pár míst, kam jsem naházel minimum T1 pro dokončení eventu. Teď už tam mám i dílny, když už si můžu dovolit většinu polí zbourat.

Jinak to vypadá, že ty půlčíky stihnu dokončit před koncem úkolové řady, jen budu muset nakoupit pár desítek VB, abych stihl vyzkoumat průzkumníky a mít odměnu už v nové kapitole. Naštěstí je poslední úkol vyzkoumání technologie, tak splnění úkolu můžu navázat na vyzkoumání průzkumníků (jen si musím dát pozor, abych nevylepšil na lv 12+ tu mramorárnu, co stavím na prošlé zboží).
 

DeletedUser3281

Guest
Já to mám taky jen tak tak, stálo mě to hodně v turnaji ale zvládnu to, ale pro jistotu to řeším takto, protože vylepšuji již křišťál na amuni :D

Jen se bojím co se stane? Myslíš, že jako mohu v klidu ten úkol vyzkoumat? Mě jde o to zda se mi třeba ta cena nepřipíše do inventáře ihned po vyzkoumání ale nestihne se třeba změnit, tak zvažuji radši počkat s tím sběrem až po vyzkomání a event dodělám budovou +12
2018-11-05_184159.png
 

DeletedUser6090

Guest
Mám dotaz,když dám získanou budovu na prodej,vrátí se zpět do inventáře a mohu později opět použít?
 

DeletedUser3281

Guest
ne, po prodeji budovy mizí v propadlišti dějin, doufám trochu že časem by šlo za ně získat trochu scriptů do craftingu když už nic.
 

DeletedUser6090

Guest
OK,díky.Na co je potom shromaždiště v inventáři?
 

DeletedUser3281

Guest
No prakticky řečeno na to, aby jsi budovy nestavěl ale kochal se tam jimi, když je získáš :D
 

Saux

Znalec fóra
Já už mám hotovo :) Nejvíc mě zdržel úkol "Vycvič obrovské množství jednotek", protože takhle velké množství jednotek jsem fakt neočekával :)
 
Nahoru