• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Bezhlavý Halloween

Lovec Krys

Legenda
@ElfNostradamus No moc ne, jednak jich moc nemám a jednak vyplňují malé mezery, kam se už nic více nevleze. A taky to neřeší ty ostatní 3h/9h, které stejně budu muset dělat na hlavních (kterých mám 6). Naštěstí mám na to 14 dnů, tak bych to měl stihnout. To možná mezitím dokončím i ty půlčíky.
 

Prealiena

Velmistr písma
Tak tohle byl jeden z nejzábavnějších eventů. Chudák hava si užila, jak se všichni snažili "pomoct".
Svou hlavu odhazuji v dál. To mě dostalo. :D

A animace toho koně je hustá.:D
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
Tak půlčíky sice ještě nekončím, ale umazal jsem 2 mrkvová pole (už mám mrkví dost na zbytek výzkumu, což už jsou jen divy) a poté přeskládal, takže se mi tam nakonec 8 dílen vešlo.

@Prealiena Už hotovo? Holt, když to někomu vyjde na přechod kapitol, tak to je místa dost:)
 

chirazka

Znalec fóra
Za mě super úkolová řada :), odměny v podobě urychlovačů vítám. Hlavní cena je taky lákavá a konečně se počítají i střety z turnajů. Víc takových akcí.
 

DeletedUser5188

Guest
Já jsem občan České republiky a u nás se slaví dušičky 2 listopadu v roce 2018. Ale mutlikulturní politika se bohužel týká Elvenaru.
A jaká to náhoda že událost se nejen jmenuje Halloween ale navazuje na Americký svátek ...

A na Vánoce asi přijede děda Mráz na saních tažených sobím spřežení.

Možná tě překvapí, že Halloween není čistě americký svátek, ale navazuje na keltský svátek Samhain, který se také slavil právě v noci z posledního října na prvního listopadu. Keltové jsou naši předkové, žili zde, zanechali nám svůj odkaz i své geny ::) Ti, kteří tu zůstali, se asimilovali se Slovany a proto máme i keltské geny (dnes už se nerazí teorie, že se všichni Keltové "sebrali a odešli", to už je překonané...) Takže Halloween je vlastně trochu i "náš" svátek, vychází z tradic našich předků Keltů :) Samhain znamenal pro Kelty konec starého roku a začátek nového. Věřili, že v tento den se duše zemřelých mohou vracet na svět, a proto jim zapalovali ohně a svíčky na oknech - aby zemřelí blízcí trefili ke svým rodinám, anebo aby se ochránili před těmi "nedobrými dušemi" :) Také se různě maskovali nebo si pomalovávali tváře pro ochranu před těmi zlými (odtud asi ty halloweenské kostýmy atd). Takže já neslavím americký Halloween, ale náš keltský Samhain :), který se v našich zemích slavil uź dávno dávno před objevením Ameriky :) Ale jako event ve hře beru i Bezhlavý Halloween ;)
 

Vicky1177

Mistr slova
Jenže "občan České republiky" přehlédl podstatnou věc, že hraje ČESKOU VERZI zahraniční hry a společnost, která ji vyvíjí a provozuje v ČR nesídlí.
A mimochodem:
1) je to Památka všech věrných zemřelých, popřípadě Svátek zesnulých. "Dušičky" je pouze lidový název.
2) Halloween je zkrácení z All Hallows' Eve, neboli Předvečer Všech svatých, a tento svátek vznikl v Irsku...
 

Vicky1177

Mistr slova
Omlouvám se za double post, ale aktuálně hra hlásí toto (3x refresh stránky, stále totéž, Win 8 Pro, GCH 70.0.3538.77 /64-bit)
Schránka690.jpg
Má někdo stejný problém?
// doplnění 19:29 chybová hláška pouze v Chrome, ve FF hra funguje...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5188

Guest
Já bych se ráda dočkala eventu, kde se nebudou muset nakupovat VB... Pokud by se sumy za nákup VB chovaly stejně, jako sumy za nákup komodit u obchodníka, tak by to bylo fér (tj. v každém levelu začínat na nějaké základní finanční částce, která se s každým nákupem zvyšuje, ale za určitý čas zase klesne na tu počáteční fixní hodnotu - klidně by to mohlo být až za 12 hodin nebo za 24 hodin. Hlavně kdyby ta možnost vůbec byla...). Ale pokud se částka za nákup VB jen a jen navyšuje až do astronomických rozměrů, bez možnosti dosáhnout jejího snížení, pak podle mě není zrovna fér nutit hráče v každém eventu nakupovat body... :confused: (Ještě by tedy byla možnost dát na výběr další variantu pro splnění úkolu, aby si hráč mohl vybrat, zda nakoupí VB, anebo zda splní nějaký jiný úkol).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6090

Guest
Smutné zjištění,že se mi na 23 úkolu mise nezapočítávají střety a tímto pro mě je tento event nesplnitelný.
 

aikomi

Mistr slova
Nemas nejakou chybu? mne to normalne zapocitalo..... At uz z turnaje, či z prozkoumanych provincii...

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6090

Guest
Napsáno na podporu uvidíme.Chyby asi budou,někdy se mi nezobrazuje část vojska ve střetech.
 

Lovec Krys

Legenda
Tak jsem si propočítal zbývající půlčíkovské suroviny a buď stihnu půlčíky těsně před koncem nebo krátce po konci eventu. Takže já budu tentokrát poslední úkoly natahovat na poslední chvíli.
 

DeletedUser6090

Guest
Nemas nejakou chybu? mne to normalne zapocitalo..... At uz z turnaje, či z prozkoumanych provincii...

Odstraněna zbytečná citace. Embla
Odpověď z podpory,buď se započítávají pouze střety z provincií nebo pouze střety z turnajů,nelze je sčítat.
 

aikomi

Mistr slova
aha, no tak zalezi, co jsi jako prvni zacal delat...ale ja mela vzato, ze se mi to scitalo z obou....a zkusil si to teda dodelat turnajem,nebo provi, podle toho co jsi delal jako prvni?
 

Angedev

Velmistr písma
Ano, střety se určitě nesčítají. Buď jedno, nebo druhé. Ale nemusíš dodělávat to čím jsi začal. Když nejdřív uděláš třeba 5 střetů v provinciích a pak 7 v turnajích, tak se budou počítat od začátku a mělo by to přeskočit na těch 7... Je to stejné, jako když se vkládaly body do divů, bylo třeba si vybrat, jestli budu vkládat VB z lišty nebo požehnání, kombinace bohužel nefungovala...
 

DeletedUser5729

Guest
To je naky divny.Me i manzelce se normalne zapocitavalo vsechno (turnaj i provincie).Jedem teda jen na apce.
 

Lovec Krys

Legenda
Pokud se nic nezměnilo, můžeš dělat obě cesty, ale započítá se ti výsledek, až když z jedné z těch cest dosáhneš potřebný počet.
Příklad: Úkol zní 24 střetů nebo 24 turnajových střetů.
Můžeš mít 23 střetů a 23 turnajových střetů a úkol stále není splněn. Jakmile máš jeden z nich na 24, úkol se splní.
 
Nahoru