• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Logo Bejbinkal

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna DeletedUser429
  • Vytvořeno Vytvořeno

DeletedUser429

Guest
20 minut nekreslire, no snaha byla :D:D a jak tak koukam..... moje dyne vypada jako rajce:D:D
aspon se pobavite :)


Golem 01.jpg
 
Zpět
Nahoru