• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Běhání

Fulla

Guest
Venku je v poslední době skvělé počasí na běhání! Žádná zima, večery jako stvořené na běh. Kdo běháte? Případně, kdo se odhodlává? :)

Myslím, že běhání je skvělá činnost, pokud chce člověk něco dělat a nebo si jen tak provětrat hlavu. Spousta lidí se však k tomu nemůže odhodlat. Napadlo mě tedy založit toto téma, které může sloužit jednak pro vzájemnou motivace a jednak pro sdělování zkušeností/poznatků/informací o běhu.

Kolik km jste nejvíce zvládli uběhnout? :)
 

DeletedUser1930

Guest
Krása, kdo tento sport již dělá i těm, co na něj teprve chystají přeji hodně štěstí a úspěchů, jakož i této rubrice. Já neběhám, nikdy jsem rád neběhal a určitě již běhat nebudu. Ne snad, že bych časově nemohl (to by byla hodně chabá výmluva), ale nebaví mě to ani trošičku. Z práce přijdu utahaný jako koťátko a tak nemám na běhání ani pomyšlení. O to raději chodím pravidelně plavat a hodně chodím pěšky, jen tak po památkách a pro zábavu. Běhání ve městě je problematické ze zdravotních důvodů (asfalt, dlažba, smog, doprava vůbec), a abych mohl běhat "zdravě", ztratil bych další čas dojížděním někam, kde toho s odpuštěním "smradu" není tolik, aby to víc neškodilo než pomáhalo.
Kdo však šanci ve slušném prostředí běhat má, nechť tedy běhá, mě tento sport k srdci nepřirostl.
 

DeletedUser1148

Guest
Já jsem jako děcko běhala vytrvalostní běh...dlouhé tratě.Bavilo mě to a šlo mi to.Měla jsem výdrž.Nyní již neběhám.Mám páteř v dezolátním stavu a v kyčlích artrosu.A neudýchala bych to.Ráda ale chodím pomalu pěšky.Procházky s péskem nebo kamkoliv radši dojít, než se svézt.Jezdívala jsem ještě před tak 8mi lety na inlinech a na kole.Ale to už také nemohu.Sport je dobrá věc.Dokud nezradí ale zdraví.Už nemohu ani doma cvičit.Nejen kvůli páteři ,ale po operaci ledviny mám plné břicho srůstů ,takže jakýkoliv zapnutí břišních svalů mi přináší příšernou bolest.Stačí zakašlat a je problém.Strašně mě to mrzí.Měla jsem sport ráda.Všem kdo mohou tak doporučuji dělat jakýkoliv sport ,který vás baví a jde vám.I naučit se něco nového je fajn.:)
 

Fulla

Guest
Tak já dneska uběhla 4,05 km! Je to můj 6. běh v této sezóně a nikdy dřív jsem vlastně moc neběhala :D
Tak kdo mě překoná? :p
 
Nahoru