• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kouzlo Autonomita

DeletedUser3165

Guest
Automaticky sklidí vyprodukované suroviny 5x po sobě. Např: zadám si výrobu na 3h a sklidím v příštích 15h 5x 100%.

Cena: 1x každá nebonusová relikvie
 

Iefyr

Guest
Autonomita? Co je to za slovo? Hele a na co mi bude automatický sklizení, když mi další výrobu stejně nic nezadá? Nebo zadá? Bude mi to teda zadávat po celou dobu trvání výrobu ve stejný výši, v jaký jsem ji zadal prvně? Na co bych to teda proboha dával na 3 hodiny, když můžu na 5 minut?
 

DeletedUser3165

Guest
Autonomní - samostatný

No jo, psal jsem to trochu na rychlo. Ano, kouzlo samo obnoví znovu předchozí zadání, po dokončení sklídí a znovu. Celkem 5x.

5 minut proč ne, ale kouzlo pomine za 25 min a je drahé.

Využití bych viděl v tom, že na týden mizím, tak si očaruju budovy a po denních produkcích se 5 dní nestarám, že nemůžu klikat. Případně 10 dní na surovinách.

Ještě jsem uvažoval, že by automat neprodukoval celých 100%, ale 75%, nebo dokonce jen 50%. Nebo vyšší cena za zadání produkce, a abych musel mít nachystaných dost zásob a zlata na pokrytí automatu. Nebo kouzlo za víc relikvií. Aby to nebyl žádný zázrak, který by se dal systematicky využívat....
 
Nahoru