• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Automatický boj

zidouch

Pokročilý žák
Zajímalo by mě, jestli se plánuje vylepšení automatického boje. Nejednou se mi stalo,že na autofight zápas prohraji, ale když zápas zahraji manuálně, s velkou převahou vítězím. Dočkám se toho, že budou mít moji bojovníci na autofight inteligenci aspoň na úrovni bublajícího bahna ? A navazující otázka, zda programátoři Elvenaru někdy viděli autofight v Heroes ?
 

Lovec Krys

Legenda
@zidouch Vylepšení automatického boje je dvousečná zbraň - nezapomeň, že pokud vylepší inteligenci tvých jednotek, tak zároveň vylepší i nepřítele.
Z mých zkušeností je potřeba volit na automatický boj a manuální boj trošku jinou sestavu (manuálně už dlouho nebojuji, nemám čas celý den jenom bojovat)
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Nevýhoda v automatickém boji je hlavně v tom, že se jednotky hrnou dopředu a druhá minoritnější nevýhoda je nevyužívání překážek. Právě díky vyčkávací taktice, lze v některých konfiguracích protivníků mít mnohem lepší výsledky při manuálním boji než v automatu.

Navíc si můžeš zapnout bitvu a tam aktivovat automat a dívat se co UI dělá za tahy :)
 

Lovec Krys

Legenda
@Fjorgyn To bych mohl, ale tak nějak, když trávím turnajem 1h denně na automat, jak dlouho by mi to trvalo s animacema a jak dlouho ručně? Tolik času prostě nemám.
 

Fjorgyn

Znalec fóra
@Lovec Krys ta odpověď nebyla mířena na Tebe ;), jen jsem hráči @zidouch, chtěl poradit, že je fajn se mrknout na pár automatických bojů v reálném čase, z čehož lze ledacos pochopit jak funguje automat a díky tomu lze i trošku upravit, nebo zvolit složení jednotek.

Já také prakticky nebojuji manuálně, to není ani reálně časově možné. I to klikání pro automat je fakt otravné, nechápu jak to někdo vykliká přes 5000 bodů. Já má chuť tu hru už nezapnout při 4000 :D
 

zidouch

Pokročilý žák
ten boj na automatiku jsem samozřejmně sledoval a vidím, kde je chyba. A vidím jak automat funguje. Některé zápasy na automatiku je prostě tragédie. Je to o těch překážkách. a o tom, že já se manuálně do střetu neženu ale vyčkám na dobrou situaci. Děkuji spoluhráčům za rady a připomínky. Na tohle odpověď zřejmně nebude vyhovovat :-(

zrovna teď jsem bojoval a 2 žáby, 2 dezertéři a jedna ďábelská mi zruší 2,5 oddílu. A to mám aktivního fénixe na +50%. boj.jpg
boj.jpg
 
Nahoru