• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Automatický boj

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

jacinda

Guest
Oprava: DOKONČIT BITVU AUTOMATICKY


Verze hry: 0.22.258-92eb3d1-(master) (2015-08-11 9:20)
Herní svět:
arendryl
Prohlížeč a jeho verze: mozilla 40.0
Verze Flash Playeru: nejnovější :)
Operační systém: w7
Rozlišení obrazovky: velké :-D 1680x1050
Jméno (vaše přezdívka ve hře) účtu: jacinda
Herní rasa: elf

Jak častý je výskyt chyby (jak často se opakuje): pravidelně

Současný stav:
pořád se to děje
Očekávaný stav:
nebude se to dít

Když dám automatický boj, tak se mi neobjeví výsledek, ale celý boj se přehraje. Sice automaticky, ale vidím každý krok a trvá to stejně jako normální boj. Nebojuju automatem často, takže nevím zda je to vdžy. ale už se mi to stalo několikrát
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GoldAngelcz

Velmistr písma
Ty máš na mysli automatický boj ale až po "odkliknutí", kdy tě to přesune na bojiště, ne? Abys měla automaticky vybojovaný boj okamžitě, musíš vybrat provincii, zvolit "bojovat", naklikat vojáky a kliknout na zelené tlačítko pod tvými vojáky :) Konkrétně je to tlačítko s nápisem Automat. boj :) Je zhruba na místě, kde si měla možnost vyjednat provincii ještě před tím, než si klikla na bojovat
 

jacinda

Guest
nepotřebuju tady vysvětlit naprosto jasný postup. zcela zřejmě jsem se přepsala.
takže ještě jednou, pro ty co nepochopili zmíněou chybu: DÁMLI DOKONČIT BOJ AUTOMATICKY, boj se sice začně automaticky odvíjet, ale nepřeskočí se a je nutné se na něj "dokoukat".
nyní je to srozumitelné?
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Zdravím @jacinda,
pokud vím, tak při dokončení boje automaticky na monitoru vyskočí tlačítko ,,Zobrazit výsledek" (úplně nahoře uprostřed) a po kliknutí se boj dokončí a zobrazí se výsledek...
 

jacinda

Guest
jenže mě to právě nevyjíždí a to je ta chyba.
at dělám cokoli. klikám vedle, někdy to vyjelo po několika výměnách mezi jednotkami, ale se zpožděním. v posledních bojích to nejvyjíždí vůbec. není to pravidelné. někdy se to stane, někdy ne. snažím se zjistit kdy, protože mám dojem, že je to v případě, že boj teprve začal a je zde hodně automatických kroků. Pokud dám dokončit boj a chybí zabít jednu jednotku, vyjede to.
je to divný
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Smím se prosím zeptat, zda nepomůže promazání cookies a cache, případně změna prohlížeče? O tomto problému totiž slyšíme poprvé. Děkuji!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru