• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Příběh Ashen

  • Zakladatel vlákna DeletedUser494
  • Vytvořeno

DeletedUser494

Guest
Ve vsi Smrčí stál dům. No, dům, spíš brloh, a v něm žil ork Grhk. Grhk žil sám, neb měl vši, dost páchl a noc co noc byl v krčmě, kde pil rum.
Tu noc byl v krčmě i elf Klč. Pil čaj, když v tom ho přes nos plácl ten puch.
"U všech srnek, co to tu tak smrdí?" ptal se krčíc nos a zrak mu padl na Grhka. "Hej, ty tam, nesmrď tu a běž ven!" zvedl hlas Klč.
Ork se zvedl, vzal svůj kyj a řval: "Já že smrdím? Ty chceš boj, co? Máš ho mít!" a vrhnul svůj kyj na Klče. Elf se shýbl, za ním však stál krčmář. Když mu kyj spadl na nárt, řev se nesl přes ves, přes krchov, přes les a přes pláň, až tam, kde spal drak. Ten se zvedl a drsně vrčíc vzlétl.
Do vsi drak vlétl, když Grhk vrhnul Klče skrz vchod ven z krčmy a šel za ním, držíc svůj kyj a hned za ním šel i krčmář. Tam však už stál drak. Byl to obr, měl tak čtrnáct stop, chřtán plný dýk a vrhal na ně zlý zrak.
"Kdo to tu tak řval? Ork? Elf? Či snad krčmář? Byl jsi to ty, že? Znám tvůj hlas, skrčku! Já jsem spal a ty tu řveš jak lev! A když řveš jak lev, já tě jak lva sním!"
"Zadrž! Krčmář řval, tak jest. Řval však, ne že by tě chtěl štvát, nýbrž neb já jsem se shýbl a kyj mu spadl na nárt!"
"Tak to tě pak sním též!" řval drak.
"Ten kyj byl můj! Sníš mne též?" ptal se ork.
Když drak zřel, s kým vším by se měl bít, lekl se a hned byl pryč. Byl klid.
Když pak ork dal dlaň vpřed, elf ji stiskl a hle, zlá krev je pryč. Krmář se smál a zval je na drink.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1688

Guest
Wow, klobouk dolů!! Bohužel tam jedna chybička je, ale myslim že tě o vítěztví nepřipraví, je to fakt pecka!! Dobře ty :)
 

DeletedUser1688

Guest
už nikde :D ale dal bych krk na to že tam bylo "jako lva" :D tj fuk, je to super a už bez chybičky :)
 
Nahoru