• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Artefakty

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7138
  • Vytvořeno

DeletedUser7138

Guest
Přeji hezký večer.
Měla jsem možnost získat v řemeslné výrobě Ohnivého fénixe. Dala jsem ho vyrobit. Ted ho sice mam, ale zajímalo by mě, jestli vůbec ještě bude možné získat artefakty k jeho rozvinutí. Vzhledem k záplavě budov, ke kterým máme možnost získat artefakty, mam trošku obavy, že pro fénixe již možnost jejich získání asi nebude. Děkuji za odpověď.
 

iDavis

Legenda
@Luciasek 7 II neočakával by som, že sa v blízkej budúcnosti artefakt na fénixa niekde objaví (i keď to nemôžem ani vylúčiť). Vo všeobecnosti sa zvyknú artefakty k uplynulým udalostiam objavovať v dobrodružstvách spoločenstiev, avšak väčšinou ide o tie "najnovšie".
 

Saux

Znalec fóra
Mám bohužel stejný problém - Fénix na lvl 9, a dál ani ťuk :-( Teď nevím, jestli ho mám zbourat, nebo čekat na zázrak...
 

DeletedUser7138

Guest
Děkuji za odpověď. I tak jsem ho postavila a také budu čekat na zázrak :)
 

luterina

Veterán
Taky čekám v naději jestli bude nějaká herní možnost k získání artefaktů na mého Bouřňáka. :)
 

Prealiena

Velmistr písma
Z logiky věci prostě musí, když umožní craftit staré mazlíčky i nováčkům, co dané eventy nezažili.

P R O S T Ě - M U S Í

A nejenom za prachy:mad:
 

Ludi

Veterán
Uvítala bych event, kde by se dal získat univerzální artefakt, kterým by se dalo vylepšit cokoli ze starších rozvinutelných budov. To by byla bomba, která by potěšila všechny hráče. A univerzální artefakt by také zvýšil atraktivitu dobrodrůža.
V menším městě na CZ1 bych taky hned postavila a rozvinula Ohniváka. Začala jsem tam hrát až po eventu, kdy se dal získat a moc mi chybí v turnajích i ve Věži. Hrát se bez něj sice dá, ale s Ohnivákem to jde podstatně lépe a radostněji ;)
 
univerzální bych taky bral. Chybí mi jeden u pan a pak samozřejmě pomaličku škudlím na dalšího fénixe... ono to stejně s rostoucím počtem těchle rozvíjejících se budov asi jinak ani nebude možné,,, klidně ať se dá craftit za plánky nebo něco podobného
 

VStanikV

Znalec fóra
Me by se zase libilo kdyby uz nepridavali moc dalsich budov ale dali moznost vylepsit ty co uz mame va vyšší levely nez je 10.
 

luterina

Veterán
@VStanikV tak ony rostou s každou kapitolou, ty které s kapitolami nerostou jsou divy a to co se dělá s divy, že se dají vylepšovat až na lvl 30, se podle mě s nimi dělat dá, protože s kapitolami nerostou, to nevím co by to udělalo z rostoucích budov které se navyšují s každou kapitolou dát jim ještě další možnost růstu, tak jako divům, to bys možná potom mohl z města vysát všechny manufaktury, Mořské panny a Panda a teď ještě Valentýnská na lvl 30 a nemusíš mít ve městě ani jednu manufakturu :D akorát nevím, na čem bys potom hrál ten event :)
 

Lovec Krys

Legenda
@luterina No jestli chceš nahradit produkci zboží zmíněnými budovami, tak těch manufaktur ve městě asi moc nemáš. I kdyby to šlo, stejně by ti nestačily královské rekonstrukce na jejich pravidelné vylepšování. Manufaktury královskou rekonstrukci při vylepšování nepotřebují.
 

luterina

Veterán
@Lovec Krys, ne, nic za nic měnit nehodlám, jen taková hypotéza pokud by se tak jako divy, daly vylepšovat na vyšší a vyšší lvl i rostoucí budovy - viz příspěvek @VStanikV výše, jinak mně mít ve městě různé typy budov vyhovuje, čím je výběr pestřejší, tím lépe, tedy alespoň za mě. :)

Mít možnost získat KR ve větším množství, o bourání (teleportovat nejdou) některých rostoucích budov - když další na aktuální kapitolu přibývají - bych asi tak jako teď při jejich nedostatku neuvažovala, ale pořad věřím, že se někde možnost získat další KR objeví, tak co to půjde ještě s tím bouráním počkám, ono pořád se to mění a v lecčems se hráčům v jejich přání vyhoví, tak tomu dám šanci a k dobru další čas. :)
 

Draven

Kolemjdoucí
Jen se vratim k puvodni otazce, pac me take dost rozciluje moznost vyrobit napr fenixe a pak k nemu nemit moznost sehnat artefakt, coz se deje, a nevim jestli to kdy pochopim..:)
 

Sycorax

Učedník
Souhlasím s názorem, že pokud mám možnost v akademii získat rozvinutelnou budovu. Musí být i možnost získat artefakty v průběhu hry(event,dobrodružství, věž,akademie) . Pokud by byla šance rozvinout částečně budovu, jistě se najdou i tací, kteří další artefakty dokoupí. Pokud je nulová šance na běžné rozvinutí, nebude o budovy zájem a provozovatel stejně nic nezíská. Líbí se mi návrh na univerzální artefakt.
 

iDavis

Legenda
To je zbytočné, nakoľko na poslednom streame sa k tomu vyjadrili a vypadá to tak, že univerzálne artefakty zavádzať nebudú.
 

DeletedUser4336

Guest
Taky si myslím, že to nemají v plánu, když doteď mechaniku artefaktů rozdělovali. Pak by to celé tažení bylo naprosto zbytečné, kdyby se to najednou nabouralo zasazením univerzálních artefaktů do hry.
 
Nahoru