• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kouzla Artefakty ve craftingu

DeletedUser3079

Guest
phoenix-artifact-in-inventory.png


ARTEFAKTY VE CRAFTINGU

Bylo by skvělé, kdyby přidali do Craftingu i možnost si vycraftit Artefakt, třeba za plánek nebo za úlomky run. Je to opravdu povedená vecička na Evolvování Budov a mnoho lidí ji ve svém městečku už párkrát má. Umí to zvláštní věci jako nic předtím co tu bylo a podle mě by se hodilo mít něco takového v Elvenaru co tak trochu vyčnívá, oproti ostatním budovám a tak. Něco jako takový mini div. Díky Královským rekonstrukcím, jak jsou na Evolve Budovách hezky nachystané, jde poznat že vývojáři chtějí abychom s nimi pokračovali dále. Nevím co s nimi dál zamýšlejí, ale posílám tento nápad dál, a prosím o podporu. Mě se opravdu moc líbí taková živá budovečka uvnitř města, která tomu dodává takový nový obzor :) ...Mohli by na tom vystavět i něco nového, co se k divům a klasickým budovám náramně hodí, jako takový nový další prvek ve hře. Za mě je to zatím nejpovedenější novinka co tu od začátku je, něco jak když přidali Dobrodružství a potom Crafting ♥


♦ CRAFTĚNÍ ARTEFAKTŮ ♦
Artefakt - 1 Plánek
Artefakt - 10 Runových úlomků
Artefakt - 7 náhodných Run
Artefakt - 20 Relikvií
Artefakt - 10 Královských rekonstrukcí



Nějak takto v tomto poměru si myslím že by to bylo fér, získat jeden z nich. Semínka ve Craftingu se totiž dají pořád craftit, takže podle toho co vidím, by bylo logické aby tam toho pokračovalo více. Prosím o názory a podporu a o vše co vás napadne ♥ =)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru