• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Artefakt ohnivého fénixe

Eluni

Pozorovatel
Lidičky, už od konce posledního DS mám v inventáři 2 artefakty popelaveho fenixe, recept na přeměnu pořád nikde...dávám si i budíka, abych neprošvihl recept v noci. Teď tam mám za plánky, ten nechci... Už mě to nebaví 3 týdny a nic... Míváte vůbec ještě v akademii recept na přeměnu, nebo mám vzít za plánky?
 

flego

Mistr slova
Ahoj. Mám 11 artefaktů fénixe. Rád bych postavil druhého ohniváka. Dá se vůbec nějak sehnat druhá základní budova? A pokud ano, mělo by to vůbec nějaký vliv při turnaji? Jestli to někdo řešil, dík za odpověď.
 

WinterPhoenix

Znalec fóra
@flego jestli se nepletu, tak druhá základna ohniváka se dá získat jedině tak že tu první prodáš. Jediný způsob jak artefakty fénixe upotřebit, je buď je přeměnit v případě možnosti kraftingem na novější typ nebo postavit některého ze zbylých dvou fénixů. Zlatého nebo Bouřného.
 

flego

Mistr slova
@flego jestli se nepletu, tak druhá základna ohniváka se dá získat jedině tak že tu první prodáš. Jediný způsob jak artefakty fénixe upotřebit, je buď je přeměnit v případě možnosti kraftingem na novější typ nebo postavit některého ze zbylých dvou fénixů. Zlatého nebo Bouřného.
No, škoda, že se aspoň ty základny nedají měnit. Dík za odpověď
 

Mescal

Znalec fóra
@flego: jestliže máš jednoho ohnivého fénixe (a je jedno jak moc vylepšeného), tak druhou základnu ohnivého fénixe nezískáš
 

iDavis

Legenda
Od pôvodnej fénixovej udalosti sa ešte možnosť získať dodatočnú základňu fénixa nikdy neobjavila a predpokladám, že si dávajú veľký pozor, aby im niekde nejaká neunikla. Osobne by som nečakal, že sa niekedy len tak objaví (sám mám hromadu jeho artefaktov, ale bez možnosti ich reálneho využitia).
 
Nahoru