• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kouzlo ARCIsugam

DeletedUser3149

Guest
Ahoj
Podle mého by bylo fajn vylepšit boj.
Buď způsobem,
že se posílí zbrojnice - kouzlo by se mohlo jmenovat Bojový duch a o 50% by se zvýšil počet vycvičených jednotek při zachování stejného času. Kouzlo by se muselo použít před započetím výcviku. A trvalo by 12 hodin. Cena 3 relikvie.
nebo
posílení kasáren a cvičiště , samozřejmě každé zvlášť - kouzlo by se mohlo jmenovat Magická zbroj a o 25% by se zvýšila odolnost jednotek. Kouzlo by platilo 12 hodin, cena 3 relikvie

Dále by nebylo špatné mít kouzlo na posílení run.
Posílí se runy - kouzlo by se jmenovalo magické runy a o 50% by zvýšilo účinek starobylých run. trvalo by 24 hodin. A stálo by 6 relikvii.

Arci
 

Iefyr

Guest
Já si myslím, že zapojit se můžeš jen s jedním kouzlem... :D Lepší asi bude vybrat jedno a k němu dodělat třeba obrázek.
 

DeletedUser3149

Guest
Ahojky
až dnes jsem si našla pravidla soutěže, proto je také vlákno asi špatně pojmenované.
Omlouvám se, že jsem se tak rozepsala, ale soutěž mi přišla natolik zajímavá ne odměnou, ale tím co by se mi líbilo ve hře.
Při posuzování berte tedy pouze první mnou navržené kouzlo. Obrázky nezvládám, jsem ráda, že jsem vůbec zvládla orientaci na foru. Třeba příště.
Ten zbytek mnou navržených kouzel berte spíš jako inspiraci.
Děkuji Arci
 
Nahoru