• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Anotherka

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3754
  • Vytvořeno

DeletedUser3754

Guest
Zdravím všechny hráčky a hráče,

tuto hru hraji již od loňského léta kdy mne naprosto pohltila. S herní přezdívkou anotherka hraji již deset let.
Bydlím v malé vesnici jménem Pstruží a každé ráno se probouzím s pohledem na Lysou horu :cool:. Přes léto nebude moc času na hraní, jelikož máme zahradu a bude víc práce s pěstováním zeleniny. Také mám jednu fenku jménem Mia a třínohého kocoura jménem Dr. Dlaha, oba dva jsou zachráněni z útulku.
Všem přeji plno herních i reálných úspěchů a užívej te si života. :)

S pozdravem
Anotherka
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4336

Guest
Ví ví vítej v širokém světě, je to pěkné tu vidět spoustu různých kultur i patvorů na jednom místě. A všichni tvoří jeden živoucí celek, věky časů se ploužící za svým cílem. Tvůj obrázek je jestli se nepletu Morrigan z Dragon Age, nebo jí alespoň jak z oka vypadla. Měj se fajn i s Tvými mazlíčky.
 

Saux

Znalec fóra
Mně připadá Anotherka jako nějaká drsňačka z Matrixu :) Ale to neva, ať se jí tu líbí!
PS: Pstruží je krásnej název, to je něco jako Rybitví :)
PPS: A pokud pěstuješ zeleninu, tak v tom nejsi sama, včera jsem sázel saláty a kedlubny :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3754

Guest
@Pauleo nepleteš se, je to obrázek Morrigan z Dragon age. Do prvního dílu jsem se zamilovala a strávila u něj dost hodin :rolleyes:

@Saux na drsňačku si jen hraju, tak jako Trinity :p moje přezdívka je jednoduše počeštěná ze slova "another" + "ka" :cool:
 

DeletedUser3754

Guest
ahoj @CorwinOfAmber vím že jsem s tebou byla ve společenství a dávala jsem špatnou sousedskou výpomoc :oops: Rigor se vůbec neozval, asi už nemá čas kvůli své práci :)

btw @CorwinOfAmber to si myslí dost lidí, ale mé pravé jméno, tedy to co mám v rodném listu je Magdaléna :cool:

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4336

Guest
Zajímavé, já si to vždy spojoval se slovem another, a nikdy ne s Terkou ;-). Jinak první DA byl super, taky na něj někdy s radostí zavzpomínám.
 
Nahoru