• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Angie89

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Osobnost1.png


6399.jpg


Další, kdo přijal pozvání do Osobnosti Elvenaru je hráčka Angie89. Moc děkujeme za milé popovídání a ochotu odpovědět na všechny zvídavé otázky.

1. Jak se jmenuješ, odkud jsi a kolik ti je let?
Jmenuji se Terka. Bydlím v Kladně (Kladno, to je to město) a je mi 30 let (nejlepší věk - prý)

2. Jak dlouho už hraješ Elvenar? A vzpomeneš si, co tě ke hře přitáhlo?
Elvenar hraju asi 2 roky.. a přivedlo mě k tomu, že mi to připomnělo moji oblíbenou hru Cultures.

3. Co tě na Elvenaru nejvíc baví, nebo co se ti na nem nejvíc líbi?
Co mě v Elvenaru nejvíc baví? Asi všechno. Mám hrozně ráda strategické a budovatelské hry. Mám ráda, když člověk musí přemýšlet kam umístí jakou budovu (i když mě samozřejmě naštve, když mám tak krásně poskládané město, že se změní počet políček a já to musím celé předělat. Ale v tom je ta výzva a baví mě plnění úkolů.

4. Máš nejaký nápad, čím by šlo tuhle hru oživit tím správným směrem, nebo jsi spokojená kterým se Elvenar ubíra?
Popravdě jsem asi spokojená s tím jak to je. Nejsem asi tak tvůrčí osobnost, aby mě napadlo něco, co ještě nikoho jiného nenapadlo..

5. Co ráda děláš ve volném čase? Máš nějaké záliby?
Ve volném čase ráda jezdím k nám do stáje a starám se o koníky.. Mám jednu svojí kobylku (babička 24 let) a teď se starám o hříbátko a jeho maminku. Potom ještě miluji hokej, samozřejmě fandím Rytířům. A v neposlední řadě jsem dobrovolná hasička, starám se hlavně o dětské soutěže.

6. Jaké práci se věnuješ v reálném životě?
Pracuji jako asistentka starosty dobrovolných hasičů.

7. Co znamená tvá přezdívka ve hře a má pro tebe nějaký význam?
Přezdívku Angie mám už od základní školy a je to taková hodná rybička z filmu Příběh žraloka (kdo neviděl - prohloupil!) a číslo je jasné, rok mého narození. Význam asi úplně speciální nemá, tak nějak se mnou je celý život.

8. Zajímalo by mě, jakou rasu sis vybrala proč? Jaká spřátelená rasa ti je nejbližší?
Vybrala jsem si elfy, byla jsem zvědavá, jak to bude vypadat a přišlo mi to mystičtější. Chvíli jsem hrála i druhý svět a tam jsem hrála za lidi, ale asi po půl roce jsem to vzdala. Nemohla jsem se hře věnovat na plno, tak jak bych chtěla. Takže jsem se rozhodovala, kterou hru opustím a elfové jsou o hodně hezčí, mají krásné stavby, svět lidí je ostrý a hrubý.

9. Využíváš aplikaci v mobilu nebo hraješ jen na Pc?
Hraju i na mobilu i na PC, podle toho jak moc jsem líná zapínat PC. Ale sousedskou výpomoc už rozdávám jen z mobilu, od té doby, co jsou truhly i zprávy aktivní i na mobilu, mi téměř nic nechybí.

10. Chtěla bych znát tvůj názor k Dobrodružství společenství? Jaké jsou tvoje pocity z přepracované verze?
Dobrodružství společenství mě baví hodně, líbí se mi myšlenka, že se musí spojit celé společenství a na něčem společně pracovat. Mám vyrobenou i chytrou tabulku v PC, a všechno zapisuju, takže v tom většinou máme i docela přehled. Přepracovaná verze je mnohem lepší, kolikrát jsem měla překliknutý úkol a přišla o kováře (což naštvalo dost. Ještě by to chtělo, aby se odznaky samy přičítaly a bylo by to skoro ideální. Píšu skoro, protože na diskuzi nedávno někdo nakousl myšlenku, že by bylo hodně šikovné, kdyby se vyrobené odznaky, uložily v hromadném balíku celého společenství, což by bylo velké plus, ale zároveň i velké usnadnění, takže těžko říct, jak by to fungovalo. Takhle dokud mi někdo nepotvrdí, co má vyrobené nebo co vyrábí tak nevím.

11. Co si myslíš o událostech a jejich úkolech a odměnách?
Události beru jako super zpestření, bez toho by možná Elvenar nebyl tak atraktivní a zábavný. Já jsem teď v Orkách, takže pro mě je každá odměna dobrá. Zatím nebyla žádná odměna, kterou bych nevyužila (myslím hlavní odměny - stavby). Každou postavím, dojedu do 10tého vývojového stupně a čekám, až přijde v dalším eventu třeba něco lepšího. Zatím také nemám problém s velikostí města. Mám volné provincie a prozatím mi všechno vychází. Musím říct, že jsem ráda, že se úkoly vrátily k pravidelné řadě - počet úkolů a nehází to tam náhodné. Sice je to možná jednodušší, protože člověk ví, co ho čeká, ale opakující se 3 úkoly dokolečka mě neuvěřitelně rozčilovaly. Člověka to po chvíli přestalo bavit.

12. A Co si myslíš o posledních událostech?
Každý event beru jako zpestření hry. Nemám k nim asi žádné výhrady.

13. Stejně tak by mě zajímal tvůj názor na Věž věčnosti. Co si myslíš o odměnách a také obtížnostech bojů nebo vyjednávání s duchy?
Věž věčnosti, když přišla na svět, tak jsem si říkala nic moc.. ale časem jsem zjistila, že je to cenný zdroj hlavně urychlovačů. Ale většinou jen vyjednávám, bojuji výjimečně, spíš v těch těžších částech. Tam už vyjednávání vyjde občas dost draho.

14. Bojuješ v provinciích či v turnajích? Případně je pro tebe lepší vyjednávání a věnuješ se plně turnajům?
V turnajích i v provinciích vyjednávám, udržuji si zásobu surovin tak, abych měla všeho dostatek nejen pro obchod, ale i pro mé potřeby. Vojsko si udržuji jako zásobu, kdyby náhodou.

15. Co si myslíš o Akademii kouzel a všemu co nabízí?
Akademii kouzel, jsem začala používat až možná u trpaslíků, jinak mě tam většinou rozčilovala a zabírala místo. Až potom jsem objevila její kouzlo. Teď se akademie už nezastaví, neustále vyrábím zvýšení zásob, mincí nebo urychlovače. A samozřejmě si vždycky oživím jednorožce, aby byli dle rasy, ve které jsem. Jednorožce totiž sbírám.

16. Moc ti děkuji za tvůj čas. Chtěla bys něco říct na závěr?
Chtěla bych poděkovat za příležitost se zúčastnit a odpovědět na všechny otázky. A ještě jeden velký dík Elvenar týmu, který se stará o tohle forum. Jste skvělí!!!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru