• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová rasa Andxsek- Satyrové

DeletedUser1789

Guest
Pro tuto soutěž jsem si vybrala jako novou rasu Satyry. Jsou většinou zobrazováni jako napůl člověk a napůl kozel s tupým nosem, růžky, oháňkou, kozlíma nohama a špičatýma ušima. Jsou zařazováni jako lesní démoni, nebo také polobohové- průvodce boha Dionýsa.
IMAG0238.jpg

K obrázku: Byl nakreslen jen velmi jednoduše a rychle, do detailů jsem nijak nezacházela. :D Je to spíše jen náčrtek;)

Doufám, že se Vám návrh alespoň trošku líbí a že jen takovýto stručný popis stačí.... :)
Hezký zbytek dne! :D:rolleyes:
>> Andxsek<<
 

DeletedUser592

Guest
No jak říkám, samé zajímavé nápady, nezávidím porotcům ;)
 

DeletedUser1789

Guest
A co by tahle rasa přinesla do měst?
Jistě! Na to jsem docela zapomněla :eek: Jelikož jsou zařazováni i mezi průvodce Dionýsa, jako boha vína a veselí, do měst by přinášeli vinnou révu, obilovin, či nějakých jiných podobných plodin, nebo plodů ovocných stromů a keřů :)
Děkuji za upozornění a omlouvám se, že jsem na toto zapomněla :oops::)
 

DeletedUser34

Guest
pekný obrázok stručny popis sice trocha s greckych báji ale prvok vína a plodov je celkom zaujimava vedel by som si predstavit ze tato rasa by vedela vilepšit lesné duchi u elfov celkom ma to zaujalo hodnotim celkovo

7 z 10
 
Nahoru