• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Andrejka666

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 330703
  • Vytvořeno

Deleted User - 330703

Guest
Ahoj, vůbec nemám šajnu, co do toho představení napsat, tak se pokusím něco ze sebe vypudit.
Jmenuji se Andrea ( Andy, Ája ). Letos mě čekají 35 narozeniny ‍♀️
Jsem tak trochu nenormální...být normální je myslím strašná nuda. Miluju zvířata a tetování, v práci se nudím, takže mačkám různé hry a koukám na seriály a filmy. Miluju GOT a Vikingy
 

Přílohy

  • FB_IMG_1573067205153.jpg
    FB_IMG_1573067205153.jpg
    66,5 KB · Zobrazení: 83

ptacek00

Pozorovatel
Tak tohle by měl číst tvůj zaměstnavatel určitě by ti přidal :)

Odstraněna citace. Embla
 

Deleted User - 330703

Guest
Neboj, on to ví. Jsem člověk, co si na práci neztěžuje. Na vánoce jsem si tam dokonce nalouskala 10kg jader vlašáků. Když tam byl šéf, tak mi je užíral:))))
 

Deleted User - 500563

Guest
Ahojky Andrejko,

vítám Tě na našem fóru. Kdybys potřebovala s čímkoliv poradit, kdykoliv se na nás můžeš obrátit. Máš-li nějaké nápady jak udělat Elvenar zajímavější, zamiř do této sekce. Chceš-li si trošku od hry odpočinout, nabízím ti náš Měsíčník ozvěny lesa. Pokud se chceš podělit o názor na hru, zajdi do diskuze. Právě probíhá nová soutěž O nejlepší budovu Kouzla zimy, pokud jsi se ještě nezúčastnila, stále máš dostatek času se zapojit.

Ať Tě hra stále baví. :)
 
Nahoru