• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Amuni - Rozložení budov (jedna z možností...)

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2097
  • Vytvořeno

DeletedUser2097

Guest
Pokud by někdo hledal inspiraci a nebo neovládal Elven Architekta, tohle třeba pomůže:

Image1.jpg

- Zlatník
- Výrobce pastí
- Obytná budova
- Dílna
- Budovy osadníků:

  • 1x Chrám v dunách
  • 1x Chrám uctívání
  • 1x Chrám udržitelnosti
  • 3x Palmová zahrada
  • 4x Chrámové pilíře

Nibelion
 

Angedev

Velmistr písma
Já plánuji využít stávající budovy, každý kousek místa se hodí :D

A pro ty kdo nemají nastudováno a chtějí plnit úkoly jen doplním, že zlatníků bude požadováno celkem 8 (aspoň podle verze, kterou jsem viděla jako poslední :))
 

DeletedUser2097

Guest
Máš pravdu na úkoly je Zlatníků potřeba 8. Já jsem třeba jeden z těch , kteří úkoly nedělají ;)
 

aikomi

Mistr slova
Já plánuji využít stávající budovy, každý kousek místa se hodí :D

A pro ty kdo nemají nastudováno a chtějí plnit úkoly jen doplním, že zlatníků bude požadováno celkem 8 (aspoň podle verze, kterou jsem viděla jako poslední :))


8 zlatniku? a kolik bude potreba vyrobce pasti???? abych mohla splni ukolovou radu?? :) taky ji delam a chtela bych to splnit :)
 

DeletedUser3281

Guest
Zrovna jsem si sem šel postěžovat, že by mě nutili totálně přeskládat město a tenhle nápad cením! Asi poprvé odmítnu úkolovou řadu a udělám to takhle, stejně tam chtějí tolik VB, že pomalý průchod ničemu vadit asi nebude.
 

Angedev

Velmistr písma
Já dělám škatulata pokaždé, takže mně už to ani nepřijde :D Dokonce už mám i plus mínus přeskládáno, jen mám teď plné město minidomečků :D
 

DeletedUser3281

Guest
No ano já to taky skládám, ovšem mě přijde nesmyslné to skládat k budovám, ještě to promyslím ale prostě radši mám tyhle rasy "u sebe", mě se totiž nepodaří pak efektivně poskládat a uklidit město pokud by mi někde zůstal pak pruh bez silnice, nic tam nedám apod :)
 

Lovec Krys

Legenda
Zajímavé uspořádání, je dobré vědět, že to napojení na obytky funguje i s úrovní 1.
Možná to podobně postavím, jen nevím, zda ještě budu mít tolik místa na spřátelené rasy až dojdu k té rase (jsem u půlčíků).
 

Muriel

Pokročilý žák
jedna informace pro někoho možná cenná :)

Obytné budovy/dílny, které jsou vyžadovány pro přímé napojení na zlatníky/pasti, nemusí být napojeny cestami na hlavní sídlo. Nibelion na obrázku je napojené má.
Mám vyzkoušeno u spojení dílna-pasti, tak předpokládám, že u spojení obytná budova-zlatníci to bude obdobné.
 

DeletedUser3281

Guest
Mám to skoro za sebou, tak se podělím o několik postřehů.

1. prakticky nebylo nutné levelovat výše, než na 2 až 3 level
2. vůbec jsem nestavěl ty chrámy
3. po tom, co vše postavíte a vylevelujete portál si můžete zbourat ty zahrady i ty chrámové pilíře, na výrobu to nemá vliv jen bude svítit červeně prestiž, stačí pak jen portál, zlatníci a pastíci

PS. tohle vše ale platí jen pro toho, komu nevadí, že se následně zasekne v úkolech a bude si je muset oklikat v další rase, ale já popravdě odmítl vyhodit oknem miliony many za vylepšování těch 12ti budov. A úkol typu "zaplať 20 000 semínek" s odměnou 1 mince mě akorát víte co. Celkem jsem tu rasu flákal, takže mi to vychází na cca 2-3 měsíce úplné pohody, žádný spěch. Protože na začátku jsem postavil jen dvě budovy kvůli místu na event.
 

DeletedUser6357

Guest
Do kapitoly č. 13? To jde? :) děkuji za zprávu

Odstraněna citace. Embla
 

Angedev

Velmistr písma
Jasně že to jde, jen to chvilku trvá :) Je tady hodně lidí, co už ji mají za sebou a čekají na další :)
 
Nahoru