• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Ambasády

Lovec Krys

Legenda
@Slavkov Máš bonus na dřevo, k čemu máš manufaktury na ocel? Měl bys mít dřevěné na dřevo a mramorové na měsíční kámen.
Jeden by řekl, že si hráč, který dojde až do ambasád toho rozdílu v produkci za ty 2 roky všimne...8násobek je dost velký rozdíl.
Každopádně, jestli máš teleporty, tak si ty ocelové odteleportuj, nejspíše se ti v kap. 18 budou hodit.
 

Slavkov

Pozorovatel
@Slavkov To je nějak málo. Je to tvůj hlavní bonus? Podle mě vyrábíš nebonusovou výrobu. To by pak odpovídalo té hodnotě.
Pokud jsem se dobře podívala na Arendyll, tak ty máš bonus na prkna. V tom případě jsi si měl postavit manufakturu na mramor se zvýšením výroby na měsíční kámen. Nikoliv stavět ocelárnu.
není posílené

@Slavkov - tvé 2 ocelárny na level 31 musí dávat mnohem víc než 1500 za 3 hodiny ;). Nebo nejsou tvým bonusem.
ocelárny mám na 27 a to je maximum možné, kdyby šlo je vylepšit už bych to udělal. a směnovat cokoli za ocel není zrovna moc frekventované, připadá mi, že všichni máme stejné potřeby a nebo jsou v nabidce spekulanti kteří babízí obchod bez hvězdiček,
@Slavkov
V téhle hře se počítá s tím, že máš manufaktury na suroviny s bonusem a za ty ostatní je směnuješ
ty jsi do této toby veškeré náklady ve svém městě vyráběl sám?
hraju to už víc než dva roky a mám všechny manufaktury na max.
 

GorGlin

Veterán
@Slavkov
Hra počítá s tím, že vyrábíš bonusové suroviny a ty potom směnuješ.
Jistě jsi si vědom rozdílu produkce mezi dřevem a ocelí.
Samožřejmě si můžeš ve měset posatvit co chceš, ale budeš si tím způsobovat určité problémy.
Pokud jsi za dva roky došel až sem bez obchodu, tak klobouk dolů.
Pokud jsi obchodu využíval, tak nerozumím, proč v tom nepokračuješ.
Hra je s přibívajícími kapitolamy stále náročnejší, vše je dražší, surovin přibívá.
Tedy se podvolíš systému, nebo budeš suroviny na jeden výzkum získávat rok, to je pochopitelně na tobě.
 

Marian24

Znalec fóra
Ahoj, chcem sa spytať , robili ste v Ambasadach nepovinne vyzkumy ako je konečna ambasada trpasliku , konečna ambasada vil , vylepšeny meditačnz kruh ? Diky za odpovede mne to pride zbytočne ale necham si radšej poradiť.
 

Showstall

Pokročilý žák
Já jsem v ambasádách od 12.03. tedy přes dva měsíce a plním všechny úkoly.
Vzhledem k tomu, že mi chybí ještě otevřít 12 polí ve výzkumu, což je 2820 VB a to ještě chvíli potrvá, tak to v klidu dávám. Místa mám zatím dost a všechno postupně při tom tahám na max. I třeba ocelárny na poslední kapitolu jsem si při tom poslal do max. LVL, abych se potom nezdržovat.
Takže od všech manufaktur T3 jsem udělal tři na sklad. Časem se to určitě bude hodit.
Otevřít mi chybí už jen pár úkolů a to do konce kapitoly stihnu a pokud ne, tak na konci kapitoly to jde překlikat.
 

voyager-1

Velmistr písma
pokud se vyzkoumají ambasády tak se myslím otevře v senátu nová možnost výroby a jsou se senátem líp sladěni. Ale už si to pořádně nepamatuju.
Nebo nová možnost v ambasádách... nevím už
 

voyager-1

Velmistr písma
tohle jsem psal ve vlákně Ambasády:

já je nakonec na 4. level zvedl. Těch produktů zas nebylo tolik a ambasády jsou ted lépe sladěni se senátem. Navíc je výhoda že ve 4. okně se dají použít inspirace z kruhů, není třeba vyrábět tolik návrhů a senát není tak zatíženej.
 

Marian24

Znalec fóra
Myslim že obraz som si utvoril , vylepšovať to nebudem .Vylepšenie prinaša zjednodušenie a spohodlnenie hry čo je super , ale meditačne kruhy vubec nestavam kvoli tomu že už nemam miesto v meste.Tak to dobucham portalovymy bonusamy ktoryh mam mraky . Diky za nazory.
 

Marian24

Znalec fóra
@Marian24 - pokud máš čmeláka na vysoký level, tak ten hodně pomůže s osadnickou výrobou a nepovinných výzkumů netřeba

Mam asi len 7 level ....tunim Svatostanek a Ruiny stražnej veže ,chcem mať v meste na 20 leveloch tychto divov 80 percent požadovanej kultury v sučte a odpočnuť si od nedostatku a zhanania si kultury v meste.Zlatu propast mam kvuli obyvatelstvu na 21 a tak až vytunim tie kulturne divy sa stale rozhodujem, čo pak za div vylepšim.Premyšlam nad EOC kvoli semenam a nad čmelakom v tej poslednej kapitole som čital že dava čmelak od určiteho levelu odznaky.Musim vyzistit čo bude viac treba ,či v obchodnikoch z Unuru semena alebo ten čmelak .Taky by sa mi v tomto šikla rada no ....:D :D, od hračov ktory si tym prešli a vedia vyhodnotit na zaklade skusenosti , čo je lepšie do zaverečnych dvoch kapitol EOC alebo Čmelak ?
 

GorGlin

Veterán
Tohle je vážně těžká otázka.
Oba divy jsou velmi platné.
EOC pomáhá s výrobou živoucího a ozareneho zboží.
Čmelák zvedá produkci rasy.
Ani jedno není nepostradatelné, vždycky to můžeš řešit tím, že si prostě počkáš, nebo pristavis víc produkčních budov.
Pokaždé musíš zvážit pro a proti podle svého stylu hry.
 

prchlik

Znalec fóra
myslím, že je podstatné, jestli to je pro hráče v daný čas poslední kapitola. já mám za sebou kousek v ambasádách a moc nepočítám s nepovinným výzkumem. kdyby to byla pro mě v aktuální čas poslední kapitola, tak bych dělal asi i nepovinný výzkum
 

WinterPhoenix

Znalec fóra
Jsem v ambasádách prakticky u konce. v úkolech mi teď svítí vyzkoumej vytříbené hlavní sídlo a ve výzkumu mi zbývá jen právě zmiňovaná položka a oba divy, které nevím jestli budu vůbec zkoumat. jelikož je nehodlám stavět. A zajímá mě jestli můžu zbourat pivnice a čajovny nebo musím čekat do další kapitoly. Místo by bodlo v DSku
 

voyager-1

Velmistr písma
v ambasádách je varianta že ty ustanovení co vyžaduje výzkum divů si naklikat pomocí portálových bonusů. Oni Ti zůstanou i když zbouráš portál. Co kdyby někdy později... Jinak do další kapitoly čekat nemusíš
Edit: ale na oba se díky kapacitě portálu asi naklikat nedaj, už si nepamatuju
 
Nahoru