• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Ambasády

Lovec Krys

Legenda
Já bych bral tlačítko na automatickou pomoc všem sousedům - 1 klik namísto několika set(nebo i přes tisíc).

ps: Taky se vám zdají ty ceny všech vylepšení budov tak nehorázně drahé?
Teď jsem si vyzkoumal vylepšené zbrojnice a samozřejmě cena 18M (kapacita 46M max) a jelikož věž je uprostřed, tak 18M ani náhodou nemám. Zábavnou cenu 51K semen pominu, než vylepším všech 9 zbrojnic, tak mě to bude stát tak milion semen a nejméně 324 milionů mincí (záleží kolik stojí ten druhý level).

Na vylepšení mám před další kapitolou několik měsíců.
Ale jako fakt chudáci hráči, kteří budou hrát tuto kapitolu později, až za ní bude několik dalších kapitol - to bude mít spousta hráčů spoustu nevylepšených budov přes několik kapitol - prostě na to nebudou mít suroviny, semena ani mince.
 

iDavis

Legenda
A už vôbec sa nie je kam hnať, pokiaľ kapitola ako taká neprináša pre mesto žiadne efektívne vylepšenia (vylepšenia manufaktur nepočítam, keďže sa ňou zdvíhajú aj náklady).
 

Deleted User - 513035

Guest
...osobne mam rad cas medzi kapitolami, vychutnavam si vezu (este som nikdy ani nevyskusal vyjednavanie, takze si ju zahram na manualy /cca 75% subojov/, kedze v turnaji na to nie je vobec cas) a tak ked pride nova kapitola, tak ci prinasa alebo neprinasa bonusy, tak ju chcem mat co najskor za sebou :), takze osobne som ju preletel. To je na elvenare super, ze si v nom kazdy moze najst nieco , co ho bavi a prisposobit si hranie svojim moznostiam, hlavne casovym...
 

DeletedUser4336

Guest
Já čas mezi kapitolami přesouvám do kapitoly, takže mám čas divů i během kapitoly.
 

Lovec Krys

Legenda
@Pauleo Výhodou času mezi kapitolami je, že ti kus města nezabírají budovy osadníků. Takže máš volné místo na jedničkové budovy do eventů, DS,...
 

Maxa

Znalec fóra
bože lidi, co s tema surovinama delate ? :eek:
Ja mam kapitolu 16 hotovou 14 dní a všechny budovy tyden vylepšené. Tet tahám budovy ze skladu a vylepšuji ty.
Turnaje jsem hral 5 kol 50-60 provincii a věž celou , do 3 bose, bojuji, takze mě surky važně nechybí. Ano, semena jsou potřeba vice, ale tak vytahám ze skladu co dava semena a kašlu na zivoucí, které nepotřebuji. Sem tam si pomuzu kouzlem a požehnáním a doplním sklady. Mince mi nechybí. až vylepším cesty, bude to zase odpad.
 

Lovec Krys

Legenda
Co s těma surovinama děláme?
Třeba tohle:
1593017364381.png
,
1593017402379.png


Výkup ve věži taky není zadarmo, zejména bossové, když je zkoušíš 10x a mají nebojovatelnou kombinaci.

A když začneš na 6* ve 30.+ provincii vykupovat turnaj protože je to levnější než poztrácet 80% jednotek (nebo i prohrát, i to v těžších turnajích jde a pomocných budov není dostatek na všechny turnaje) tak máš suroviny hned pryč.

A vylepšení budov mi bude chvíli trvat - jenom cenu za vylepšení zbrojnic jsem psal kousek výše (Milion semen a přes 300M mincí) a 4000 semen na jedno hádání ve věži taky není málo.

A to už nemluvím o ceně za vylepšování divů.

Prostě je to všeobecně drahá kapitola (zejména na orky a semena) a většině hráčů to trvá déle.
 

Maxa

Znalec fóra
tady jde o to, ve veži bojovat a ne utracet surky. Jen obcas se da vyjetnat obtizny stret, ale ne celou vež. Na každý turnaj mam dostatek podpory, pokud ji umím využít a v době hojnosti s ní neplítvám a šetřím na horší časy. Pak je potřeba si akademii kouzel nastavit na čas, u ktereho zvladnete vyrobu 4x za den. Orků je potřeba opravdu hodně, ale i s moji rychlostí jsem vystačil se 7 zbrojnicemi.

No ja problém nemám. s vysokým lvlem se zvedá obtížnost a je to jen o nastavení a vyvážení města. Prostě občas musím neco obětovat, abych nakonec více získal :)
 

Lovec Krys

Legenda
@Maxa Neprodukuji dost armády na věž i turnaj zároveň a půlka střetů ve věži je bez podpory nebojovatelná (hlavně ty dvou a tříkolové, kde ve druhém kole jsou přesně opačné bonusy na jednotky než v prvním kole).
Akademii mám nastavenou, všechny 4 rotace stíhám, ale těch dočasných budov prostě nepadá dost.
A protože jedu turnaj na body, výkup věže je jediná možnost jak zvládat turnaj i věž na maximum.

Já obětoval rychost průchodu kapitolou, věž i turnaj mají přednost. Prostě kapitolu dokončím někdy za měsíc (bez knížek z turnaje by to trvalo tak o měsíc až dva déle).
 

Maxa

Znalec fóra
no tak ale je to tva volba, co a jakym stylem preferujes. Materialu je tak akorat a ne malo ani moc. To same jednotek. Jednotek je dost, pokud se pouziji urychlovace. Tech je dostatek, pokud spolecenství i ty sám jedes vež vysoko.
Prostě si nemyslim, že by v teto kapitole bylo něco problemove, jak to tu v diskusi zyznělo. ;)
 

Lovec Krys

Legenda
Ještě 7 výzkumů. Ale je to příšerně drahé na všechno. Ještě tak 1 až dvě kapitoly s tímhle zdražováním a už nám nebudou stačit ani okouzlené manufaktury (i když to asi bude jedno, jestli bude jeden výzkum stát 500-1000VB).
 

Ludi

Veterán
Ty ceny výzkumů pro mě nebyly zatěžující (až na množství VB), ale ceny za vylepšování budov - hlavně semínka, to je masakr. Ještě mě čeká vylepšení 4 zbrojnic na 37 lv., jinak už to mám hotové. Řekla bych, že to byla nejprotivnější kapitola ze všech. Jestli další bude podobná, tak nevím, jestli vůbec budu pokračovat.
A z chystaných změn v turnaji také nejsem nadšená. Jestli v turnaji osekají v zisku VB ze hry, tak budu naštvaná. Bylo by na čase, aby si tvůrci uvědomili, že to je hra a ne galeje :p
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
Jo, semínka. Já budu manufaktury a zbrojnice vylepšovat ještě tak 2 měsíce tímhle tempem (jenom na zbrojnice jich padne ještě milion).
 

DeletedUser4336

Guest
No jo, fazole jsou věčné téma, asi některé věci budu holt vylepšovat až po skončení kapitoly, abych mohl postavit nějaká fazoloviště, na které teď nemám místo.
 
Nahoru