• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Ambasády

GorGlin

Veterán
Já mám hotovo a jsem rád že to je za mnou.
VBček to sežralo až to pěkné není.
Co se sutovin týče, tak jsem neměl problém, druhou prachárnu na houby jsem tahal spíš kvůli nedostatku hub na trhu, než že bych je sám potřeboval.
Na kapitole mě nejvíc mrzelo naprostá neprovázanost rasové výroby.
Když jsem v konstruktech postavil celou tu Pandora plantáž, tak to sice byl obrovský obdelník nepřehledné zeleně, ale výroba byla krásně sladěná.
Vyrobil jsme tohle abych mohly dát vyrobit něco jiného a furt dokola.
V ambasádách mi bez přestání jely jen ambasády.
Čajovny, festiovaly i senát stál bez užitku.
Jsem moc rád že jsem mohl ustanovení pořídit portálovými instanty, protože kdybych měl vyrábět i ty, tak si to hodím.
 

Historik

Pokročilý žák
Tak moc jsem se těšil na novou kapitolu Ambasády až jsem zapomněl vyzkoumat u Elvenarů rozšíření 47. Dá se to nějak vyzkoumat zpětně? Protože dávat za to 25 tis. dia nechci :eek:
 

iDavis

Legenda
@historik v jednej z nadchádzajúcich aktualizácií (pravdepodobne 1.108) by malo dôjsť k zmene nákladov na to nepovinné rozšírenie a po novom osadnícke suroviny 15. kapitoly nebude treba.
 

Prealiena

Velmistr písma
@iDavis A to se bude týkat pouze onoho rozšíření v 15. kapitole nebo i všech ostatních výzkumů před tím (včetně velikostí oddílu)?
Jsem si kvůli tomu nechávala vyrábět osadnické zboží po skončení výzkumu do zásoby u každé rasy, takže by mě docela vypekli.:oops:
 

aikomi

Mistr slova
Někdo dával odkaz, kde se dají najít hlavní úkoly k Ambasádam, ale jak hledám, tak nenacházím. Mohl by mi někdo dát na to link? Vřele děkuji. :)
 

Silversnake

Mistr slova
Já mám senát v Elvenaru asi jako ten reálný v tomto státě. Když dám vyrobit 58 návrhů zákonů ve třech oknech tak mi na konci vypadne 173 kusů. Někdo stejný problém?
 

Rauni

Herní podpora
Elvenar tým
Bohužel se opravdu jedná o chybu v zaokrouhlování, v souvislosti sběru suroviny po jedné či hromadně, avšak tato chyba by měla být opravena s novou aktualizací. Za vzniklé komplikace se omlouváme.
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
Dle:
Dony napsal/a:
And if anyone is wondering why for chapter 16 end tech players is squad size bigger today then last week, its because both AWs and main hall upgrade in chapter 16 are mandatory researches from today and we need all 3 of them for next chapter.
Budou všechny 3 finální výzkumy povinné. Tzn. k přechodu do kapitoly 17 bude potřeba vyzkoumat nejen Hlavní sídlo ale i oba divy.
 

aikomi

Mistr slova
Tak jsem dnes konečně dodělala Ambasády. Už jen vylepšit zbrojnice a manufaktury, což nějakou dobou potrvá, kvůli božským semenům. Jinak mne tato kapitola moc nenadchla. A to nemluvím o těch VB co jsem tam musela nacpat. Škoda jich.....Co tak jedině mohu pochválit je vzhled manufaktur.
Každopádně jsem ráda, že už mám chvilku klidu a mohu si užívat nic nedělání. ;)
 
nejvyšší čas oznámit novou kapitolu, že? :D:D:D
to já si dneska domlátím výzkum konstruktů a pak si dám nějaký ten měsíc od výzkumu pauzu. Chybí mi ještě pár plánků, abych vůbec dotáhl všechno do konstruktů (natož pak do elvenarů...), lidi na dovylepšování baráků... do vánoc už asi moc dál nepojedu
 
Nahoru