• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Alliin

Alliin

Kolemjdoucí
Ahoj všem hráčům a hráčkám krásného Elvenaru.
Jmenuji se Andrea a bydlím v Českém Těšíně. Elvenar hraji od začátku tohoto roku a jsem z něj nadšená. Nejvíc si užívám velké Eventy a taky Fellowshipy, jsem totiž v báječném společenství, kde nikdo na nikoho netlačí, ale zároveň jsme schopni krásně spolupracovat. To je pak hra "jedna báseň":). Kromě Elvenaru si užívám výchovu dvou puberťáků (15 a 17) a jednoho tříletého hafana - německý ovčák, miláček rodiny. A samozřejmě chodím do práce, jsem laborantka v nemocniční laboratoři a práce mě moc baví.
Chtěla bych popřát všem hráčům, ať se jim ve hře daří a užívají si ji přinejmenším tak, jako j. A taky chci poděkovat všem moderátorům fóra, vývojářům a lidem kolem Elvenaru, že se o nás hráče hezky starají a pořád nám vymýšlejí nové zábavné výzvy.
 

Deleted User - 500563

Guest
Ahojky Andreo,

vítám tě na našem fóru. Kdybys potřebovala s čímkoliv poradit, kdykoliv se na nás můžeš obrátit. Pokud se chceš podělit o názor na hru, zajdi do diskuze. Pokud máš nějaké nápady jak udělat Elvenar zajímavější, zamiř do této sekce. Chceš-li si trošku od hry odpočinout, nabízím ti náš Měsíčník ozvěny lesa. Píšeš, že máte doma pejska, pokud by jsi se chtěla podělit o fotky do našeho časopisu, napiš prosím naší moderátorce Emble. ;)

Přeji ti mnoho úspěchů ve hře. Ať tě hra stále baví. ;)
 
Nahoru