• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Duplikát alianční fórum a světový chat

DeletedUser312

Guest
Hoj

komunikace v alianci tady funguje... je fakt že tahle věc v jiných hrách dost těžce pokulhává a proto ji nahrazují různý aplikace třetích stran..... chtělo by to ale na ůrovni asociace vytvořit fórum ... chat je jedna věc to je okamžitá informace... ať už o hře nebo o tom co mě za celej den v práci naštvalo ale hlavně tam ty informace rychle mizí.... hra si ale žádá informace který mě jako hráči budou k dispozici i zítra a za týden a to mě chat už z podstaty nenabízí protože je to vlastně spamovací fórum a hlavně i kdyby ty informace v něm byly nemá historii a možnost se v tom množství spamu orientovat tzn nemá vyhledávání....
můj návrh je založit na profilu aliance záložku fórum kde by si hráči mohli zdělovat zprávy pro další hru důležitý ...třeba kdo má jaký bonusy ... nebo kdo chce klikat místo bonusů radějii hlavní budovu nebo stavitele atd....

světový chat je u podobných her tak trochu základ.... dost se divím že tu není.... popravdě strategie jsou hlavně o komunikaci ... ať už s vlastním společenstvím... a nebo s nepřítelem.... i když tady v tý hře bych o nepříteli asi moc mluvit nemohl protože tady je to soupeření aliancí trošku nedotažený... třeba se to časem změní....
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Přesně jak píše Norq, už se to řešilo. Prvně zkuste projet alespoň v rychlosti očima co už navrhováno bylo. Takhle zbytečně přibývají zbytečná témata :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser312

Guest
;-) když sem volil přednastavený téma měl jsme ten dojem že se to automaticky přidá k danýmu tématu ... to je taky trošku chaby jinde... ale je fkt že sem to moc nepročítal... chytla mě psavá tak jsem psal :-D .... doufám že sem psal tak že se mnou i jiní hráči souhlasí ;-)
 

Sindri

Guest
Jak již bylo řečeno, světový chat se probírá v jiném tématu (díky Norquisovi za poznatek a odkaz) a pro fórum společenství vývojáři nevidí důvod.
 

DeletedUser312

Guest
na odkaz kuknu....

to že vývojáři pro fórum nevidí důvod tu asi není relevantní odpověď ;-) je to fórum kde se mají psát návrhy.... a stokrát opakovaná žádost o něco k čemu nevidím jako vývojář důvod se stává důvodem k tomu abych se tím zabýval.... asi tak bych to jako vývojář bral ;-)
 

DeletedUser34

Guest
no aliančné fórum by bol dobrí nápad nakoľko takto aliančne veci sa musia archivvať v spravach ako je napriklad dovolenka hračov alebo oznámenia pre spolok či uz napriklad odkazi pre hračov zo sprav a ani z četu sa odkazi nedaju kopírovať
 
Nahoru