• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Algiz

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1955
  • Vytvořeno

DeletedUser1955

Guest
Zdravím všechny ostatní. :)
Náhodou jsem narazila na představení se, tak se tedy představuji i já, jelikož je to slušnost.
Jmenuji se Zlatka, přezdívka je název mé oblíbené runy.
Je mi lehce přes třicet, jsem vdaná a tady zabíjím trošku čas, jelikož jsme zatím bezdětní a tudíž ten čas mám. Většinou u těchto typů her dlouho nevydržím, ale tady zatím jsem a zatím mě to drží - tak sláva! :)
Mám psa a baví mě i ten, jeho venčení, a baví mě hlavně svými kousky.
Klasicky mě baví filmy, hudba a to rocková hudba. Miluju klasiky jako je uriah heep a deep purple.
To je tak ve zkratce něco málo o mně. :)
 

DeletedUser1148

Guest
Ahojky Zlati.Velice hezké představení.Vítám tě tu a přeji ti ,ať tě hra baví stále.Je opravdu krásná.Zaujalo mně ,že máš péska.Jakoupak rasu? Já mám maltézáčka :) . Jistě jsi velice hodná ,protože ti lidé ,co mají rádi zvířátka ,jsou vždy velice hodní.
 

DeletedUser76

Guest
,co mají rádi zvířátka ,jsou vždy velice hodní.

:D jasně Luci a pak zasednou ke stolu a nacpou si pupek hovězím, vepřovým nebo kuřecím či rybičkou, krůtou někteří pávem nebo-li zvěřinou.
Tak moc milují ty zvířátka tak moc jsou hodní.
V některých zemích i pejskem ;).

Lidi jsou zhoubný virus pro matku zem dušičko milá ,proto to na světě tak vypadá :(.
 

DeletedUser6

Guest
Ahooj. Krásné představení. Elvenaru přichází neustále spousta novinek, proto věřím, že tu vydržíš. :) Budeme velmi rádi, pokud nás budeš navštěvovat i zde na fóru :D A s pejskem si můžeš hrát v našem herním koutku :)
 

Lukula

Velmistr písma
Také Tě vítám mezi námi.
Ať se Ti daří ve hře a ať se tu cítíš jako mezi dobrými přáteli...;)
 

DeletedUser1148

Guest
woodynko i tak se dají milovat zvířátka :D pejska bych asi ale nesnědla.To bych asi musela umírat hlady a žít na poušti.A ještě se zbláznit:D .Také miluji zvířátka.Některé na talíři.To se přiznám.Od jisté doby nejím králíky.Máme ho doma jako mazlíčka:)
 

DeletedUser76

Guest
Luci ne nadarmo se říká, láska prochází žaludkem :D. Chce to změnit pouze životní styl a ne jít v šlépějích toho jak jsme byli vychováni.
Také jsem jedla maso, ale představ si, že vlastně pojídáš mršinu. Jsi snad sup ,kondor nebo krásný mrchožravý brouk :D?
Nehledě na to , že třeba kuřecím masem do sebe dostaneš samé hnusné chemikálie. Ty kuřátka jsou vyhnaní aby rychle rostly, pak různými antibiotiky nacpaný a pak dost nevkusně popraveni.
Pro králíka mám velké pochopení , v sedmnácti letech jsem měla přítele a jezdili jsme na Berounku k jeho rodičům. Měli kachnu , koupala jsem se s ní v Berounce. Jednu krásnou neděli se ocitla holka na talíři s knedlíky a se zelím.
S přítelem jsem se rozešla a s jeho rodiči nepromluvila ani slovo :D:D sežrali mi kamarádku :D:D.
Teď se tomu tady doma tlemím , myslím té vzpomínce. Jsem byla přísná ochránkyně zvířátek :D.

PS: Jinak samozřejmě srdečně a vřele zde vítám novou hráčku :).
 

DeletedUser1148

Guest
woody69 však já tě chápu woodynko.Každý máme nějaký pohled na život a stopro chápu ,že nechceš jíst maso.Já jsem prostě masožrout.Taky vydržím jíst bezmasá jídla ,ale ne dlouho.Dostanu pak chuť na pořádný kus masa.To jsem prostě já.Ale určitě chápu ,že jsou lidé jako třeba ty ,kteří prostě maso jíst nebudou.Ale věř ,že zeleninku a ovoce a houbičky atd. mám také moc ráda.A v letním období jím moc ráda zeleninové nebo ovocné saláty.Ale přitom zvířátka miluji i živá.Prostě to beru tak ,že jsou zvířátka i na maso.Jsem všežravec :D .Až na toho králíčka.Vím ,že má masičko dobré ,ale už je to mnoho let ,co jsem ho jedla naposledy.Nikdy jsem nechápala tátu ,jak ho mohl v klidu zabít.:( Máme ho doma jako mazlíčka a je roztomilý.:)
 
Nahoru