• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Aktualizace

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6555
  • Vytvořeno

DeletedUser6555

Guest
Ahoj,nedokázal jsem si vytvořit vlastní odkaz,tak to píši sem.Snad se nebudeš zlobit.V této hře mne trápí hlavně její plynulost.Hraji ještě Vikig War of clan a tam tyhle problémy meexistují.Je to velice jednoduché.Když potřebují udělat nějakou aktualizaci,tak to prostě ohlásí 30 minut do předu a pak hráče prostě odstřihnou.Po ukončení prací pošlou každému hráči odměnu za čekání.Rozhodně by to bylo lepší,než,řešit problémy za pochodu.Snad si této zprávy vývojáři všimnou a zareagují na ni.
 

DeletedUser4336

Guest
Nové téma vytvoříš tak, že klikneš na velké zelené plusátko vpravo dole, když seš venku v seznamu témat. Jinak jsem moc nepochopil co je nebo není plynulé. Aktualizace se myslím načítají po novém přihlášení, nebo na mobilu tě to vyžádá o aktualizaci přes obchod, když je verze zastaralá, nebo jí můžeš aktualizovat sám, když už vyšla nová, ale funguje i stávající. Tady tě nikdo neodsekne, hra běží furt, max. se znovu přihlásíš, což mi přijde lepší.
 
Nahoru