• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Aktualizace fóra

DeletedUser4336

Guest
A co mají všichni vybledlé a neostré? Písmo v příspěvcích nebo nadpisy sekcí? Na starém byly nadpisy myslím taky hnědé, a písmo v příspěvcích mám černé a ostré, tak nevím.
 

iDavis

Legenda
Závisí to trochu aj od používaného prehliadača, ja mám Firefox a so zobrazením nemám problémy. Skúsil som kvôli istým testom na bete prepnúť na Chrome a okrem iného sa mi naozaj zdalo, že text nie je ostrý.
 

DeletedUser4336

Guest
Tak to je asi tím, protože já právě používám Firefox, a vše mi přijde koukatelné, max. jsem si to o jeden stupínek zvětšil, ale je to o zvyku.
 

Green Jane

Šéfkuchař
Uff, uff -usekli mi ručičku . A místo zelených smajlíků mám cosi žlutého .No , mohlo to být horší . Jak říká i.Davis - zvykneme si na všecko .
:eek::eek::eek:
 

DeletedUser4336

Guest
Nejkuriozněji vypadá ten pravoúhle zarámovaný otazník, když někdo nemá obrázek, v kruhovém výřezu. Docela bída myslím, řada z vás ztratila plno cenných informací z obrázku. Můj whippet Alfi sice tolik neutrpěl, ale přesto to ztratilo to kouzlo a byl jsem donucen obrázek změnit.
 

DeletedUser2455

Guest
A bez té kosy fakt vypadám prapodivně, zřejmě tam cvaknu "reál" neholenou kulaťoučkou tlamičku a to Vám teda nepřeju! Sám se leknu, každý ráno v koupelně
 

DeletedUser6399

Guest
Já si to změnila a mám klid :p Akina na Vás teď budevyplazovat jazyk :D:D
 

DeletedUser3966

Guest
Chybí mi tlačítko "nahoru"
Našla bych ho nebo zmizelo úplně?
 

iDavis

Legenda
@Sosalka keď scrolluješ stránkou, vpravo dole sa ti zobrazí hneda šípka, ktorá má túto funkciu. Takto to mám práve v mobilnej verzii, ale predpokladám, že v prehliadačovej je to obdobne.
 

DeletedUser3966

Guest
@iDavis bohužel nemám

forum.png
 

DeletedUser4336

Guest
Tak jsem zkoušel taky najít hnědou šipku, a mě se tam objeví vždy když nepatrně poposkroluju směrem nahoru, jinak tam není.
 

iDavis

Legenda
Ja túto funkciu popravde ani nevyužívam (a ani som nevyužíval v starej verzii fóra). Namiesto toho skôr preferujem použitie scroll baru, alebo stlačenie kolečka myši a posun kurzora nahor.
 

DeletedUser467

Guest
"
1573156952885.png
"
Mělo by tam být spíše "na váš příspěvek" místo "za váš příspěvek".
 

luterina

Veterán
"
1573156952885.png
"
jedině že by se tam ještě objevovalo i "reagoval(a)" za 2, 3, 4.....atd. příspěvky po vašem příspěvku :D ..každopádně když tam není na ale za, když to na váš je a ne jenom za váš, tak je v tom slušnej guláš :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4336

Guest
Podle mě je to chyba a má tam být "poděkoval(a) za váš příspěvek".
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Děkujeme za zpětnou vazbu! Jsme si vědomi toho, že ne všechny překlady jsou zcela povedené, za což se velmi omlouváme. Pokud to bude v našich silách, pokusíme se tyto nedokonalosti brzy odstranit.
 

DeletedUser4169

Guest
Hrozný, předchozí verze sice nebyla tak moderní, ale přehlednější.
 
Nahoru