• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Aktuální poloha členů Společenstva ve Věži

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

BiggJOEcz

Mistr slova
Zdravím.
Už pár týdnů se Věži plně věnuji, neb jsem jí konečně přišel na chuť. Tento můj návrh je jen takovou malou motivační a kosmetickou úpravou v průchodu Věží.
Ono je to takové nudné, obzvlášť, když na konci 3.parta stojím sám, ikdyž několik členů z našeho Společenství tam jsou také.
Ono by mě potěšilo, a věřím, že nejen mě, kdyby ten průchod věží byl alespoň trochu interaktivní. Teď mám namysli viditelnost ostatních hráčů na hrací ploše. A třeba i to, že bychom se viděli u nějakého Bosse, Brány či v průběhu postupu, by bylo zase o chlup více sebemotivační i pro ostatní :) To zobrazení spoluhráčů by mohla být třeba jak ta postava ve věži, či Avataři,...atd
Takže si říkám, že když už je Věž i pro celé Společenství, , tak by bylo fajn se vidět (ne jen v grafu vlevo). Myslím, že by to Věž celkově trocha ve společenství oživilo :cool:

Viděl bych to asi takto:

Originál:

Věž top 00.JPG



Můj návrh:

Věž top 01.jpg
 

aikomi

Mistr slova
Jsem jednoznačně pro. Určitě by to vypadalo daleko lépe, než jen prázdná plocha... Aby ta možnost byla po celé Věži, u každé brány, či truhly...:)
 
Perfektní!! Každému hráči by mohla být přiřazená postavička podle toho, jakého avatara si vybral a ve věži bychom je potkávali na místech, kde právě ti lidi jsou.
A věřím, že časem by se pro tyhle postavičky našlo i další využití (třeba při předělávání DS...)
 

DeletedUser4336

Guest
Návrh je to milý, jen nevím jak by se ti do některých chodeb vešlo všech 25 hráčů, když by se tam zrovna sešli. Navíc já být třeba ten golem, a potkat proti sobě takovou převahu, tak navalím ifríta a mizím bez boje :D.
 

Bazinka

Kolemjdoucí
Top nápad! Udělala bych hráče hodně malé proti bosovi, "aby se právě nezalekl" a mohli by se klidně i trochu hečmat když jich tam má být 25, ale bylo by hezké je potkávat. Jméno hráče by se mohlo zobrazit až po nakliknutí na něj, aby právě nepřekáželo. A když by bylo víc hráčů tak by to stejně bylo fuk, to by bylo vidět v liště stejnak, kdože to tam je.
Psychologicky velmi podnětný nápad.
 

Ryny

Pokročilý žák
Ahoj. Také souhlasím. Nevím jak na PC verzi, ale v mobilní aplikaci člověk nemá ani šanci zjistit, kdo jak na tom je (stejní avataři, popř. více hráčů srovnáno na stejné úrovni). Vážně zajímavá myšlenka. Díky za ní. Ryny
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru