• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová funkce Aktivní ukončení prozkoumání provincie

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5695
  • Vytvořeno

DeletedUser5695

Guest
Od té doby, co mým průzkumníkům trvá déle než 24 hod dohrabat se do další nové provincie, se mi prakticky nepodařilo sladit úkol prozkoumej provincii s dojezdem průzkumníků, Protože mnoho aktivních hráčů je ve stejné situaci, kdy dojezd průzkumníků trvá déle než 60, 70 hodin, a již nemohou využívat rozšíření z provincií, mohli by být odměněni možností aktivně ukončit průzkum. Tedy průzkumníci dojedou a hráč odklikne nově zavedenou funkci - ukončení průzkumu. To umožní alespoň občas a méně bolestně splnit jeden z oblíbených eventových úkolů: Prozkoumej provincii (vyslání průzkumníků u mě jako splněný úkol nefunguje). Díky
 

DeletedUser4336

Guest
Po pravdě jsem nepochopil proč prozkoumej provincii je vyšli průzkumníky na průzkum. Vždyť se prozkoumá, až když je celá prozkoumaná, to znamená vyprší čas průzkumu, to mi moc smysl nedává, proč to je, tak jak to je.
 

DeletedUser5695

Guest
To si sice nikdo nepamatuje, ale protože další rozšíření mimo eventy nepřináší v podstatě žádné plusy, je to jedno, kdy se s další provincií začne. Pokud by bylo upozornění a aktivní ukončení či zahájení, může se zadařit splnit občas nejnepříjemnější úkol z eventů, který si Inno oblíbilo.

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
jedno to není, protože je třeba si připravit co nejvíc nových provincií pro příští event. A pokud jsou eventy cca co 70 dní a průzkum ti trvá dva/tři dny, tak není možné ztrácet čas :D
 

DeletedUser5695

Guest
Právě proto je dobré mít možnost aktivně ukončit, tedy potvrzení o dojetí, které tě zárověň upozorní, že průzkumníci vyjíždějí.
 

DeletedUser7074

Guest
Ahoj, pro mne jsou důležité pro rozšíření města. A když dělám sousedskou výpomoc, tak už vidím, zda jsem dokončila průzkum.
 
Nahoru