• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Příběh akcinel35

  • Zakladatel vlákna DeletedUser546
  • Vytvořeno

DeletedUser546

Guest
Svět je plný změn

Jdu, však za sedm dní jsem zpět. Řekl jsem mu přec: „ Střež náš lid. Má hůl Ti moc dá.“

Sedm dní je pryč, byl to jen mžik a já jsem tu zas. Vše však zle je, Ork zde síň má. Pryč je den, kdy hrdý elf a drak tu byl. Přec jen pár dnů byl jsem pryč a král je tu sám, jak kůl, tak aspoň, že má tu hůl, co jsem mu dal. Vždyť to je hůl, jež mu dá moc hrdě stát, jak bůh nad vším, co má. Lev, slon, vlk i drozd sic dlí u něj i dnes. Však les plný víl je už jen sen. Ork les i lán má ve své hrsti, trus tam smrdí. Já mám jen hrdost a dost sil, vzít svůj lid pryč. Svět je plný změn. My však zem chcem zpět.

Za čas jen zlý sen zbyl a já mám zpět síň, co Ork mi vzal. Vše je jak má být, tak se smrtí smím jít.
 

Maatina

Znalec fóra
Příběh výborný, bravurně zkompovaný, jen mě trochu zaráží, že se na něm mají učit právě orkové a v příběhu jsou vylíčeni poměrně nelichotivě, teda.. :-D
 
Nahoru